Xbox Series S i Xbox Series X zadebiutują 10 listopada

Xbox zapowiedział dzisiaj premierę swoich konsol nowej generacji Series S i Series X na 10 listopada 2020 roku.

Xbox Series X i Xbox Series S

Marka zaprezentowała również efekty współpracy z Electronic Arts, wprowadzając najlepsze tytuły EA do Xbox Game Pass Ultimate i Game Pass PC. Niezależnie, czy gracze poszukują najwyższej klasy konsoli lub wybierają nową generację gier na mniejszym, w pełni cyfrowym urządzeniu za niższą cenę, dziś mogą dokonać wyboru w jaki sposób poznają nową generację gamingu.

Zarówno Xbox Series X – najszybsza i najpotężniejsza konsola – oraz Xbox Series S, w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii, ujrzą światło dzienne już 10 listopada br. Z kolei Pre-order na obie konsole ruszy 22 września.

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10. 

Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.
Mike Blank, SVP, EA Strategic Growth

Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1349 zł, zaś Xbox Series X 2249 zł.

Polskie ceny konsol: Xbox Series X i Xbox Series S

W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie. Więcej informacji odnośnie setów z 9. generacją konsol poznamy już wkrótce.

Więcej informacji na temat premiery znajdziesz na oficjalnej stronie konsoli Xbox.

źródło: Xbox | Microsoft