Apka Roomle do urządzania mieszkania

Jeżeli zastanawiasz się jak urządzić pokój, kuchnię czy łazienkę, to aplikacja mobilna Roomle ułatwi Ci zadanie, zanim zaczniesz przestawiać wszystkie graty!

Aplikacja mobilna „Roomle 3D & AR room planner”

Chyba przydałby się u Ciebie mały remont! Chwiejąca się półka z czasów studenckich lata świetności ma dawno za sobą, krzesło jest już niemodne, a dywan przy łóżku pewnie nigdy się dobrze nie prezentował. Tak, ewidentnie czas na zmianę wystroju. Ok, wynosisz wszystkie stare rzeczy, ale czym je zastąpisz? Może zdecydujesz się na elegancki kredens? Hmm… wygląda świetnie. Teraz wstaw obok niego pianino. Śmiało, nie krępuj się! Pasuje idealnie. Pora na obraz na ścianie, nową lampę na podłodze oraz fotel w narożniku. Wszystko zaczyna składać się w całość.

Sprawdź także:

Zanim jednak pobiegniesz do najbliższego salonu meblowego, poeksperymentuj trochę w Roomle 3D & AR room planner, przydatnej aplikacji do planowania wystroju, która dostarcza mnóstwa radości każdemu, nawet osobom nieprzepadającym za aranżacją wnętrz. Dostępna w niej funkcja wizualizacji jest niezwykle praktyczna i pomoże Ci się przekonać, czy nowy fotel faktycznie zmieści się w tamtym rogu. Jak to zrobić? 

Zmierz wybrany pokój za pomocą zintegrowanego urządzenia pomiarowego wykorzystującego rzeczywistość rozszerzoną (AR). Wystarczy, że „obrysujesz” aparatem swojego iPhone’a każdą ścianę, a na tej podstawie aplikacja stworzy plan pomieszczenia. 

Masz również do dyspozycji spory katalog 3D z meblami i dodatkami, które możesz dodać do projektu i zobaczyć na żywo dzięki technologii AR. Gdy wszystko będzie gotowe, otrzymasz trójwymiarowy, wirtualny model pokoju wraz z kompletnym umeblowaniem. Możesz nawet zmienić na próbę kolor ścian oraz urządzić sobie wirtualny spacer po swoich nowych czterech kątach.

Aplikacja Android Roomle pomoże Ci w znalezieniu odpowiednich mebli do domu lub biura. Katalog meblowy 3D online, pełen inspirujących pomysłów i innowacyjnych rozwiązań, ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie i pozwoli zobaczyć, jak poszczególne typy mebli mogłyby rzeczywiście wyglądać w Twoim domu. Naciśnięcie przycisku umożliwia wyświetlenie wybranego mebla w środowisku rzeczywistości rozszerzonej (AR) na żywo wewnątrz pomieszczenia i dokonanie natychmiastowego zakupu. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia i wizualizacji projektów w 2D, 3D i w środowisku rzeczywistości rozszerzonej.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska