Oglądaj #KoncertDlaBohaterów i pomagaj w walce z koronawirusem!

#KoncertDlaBohaterów – Dla Bohaterów! Zadbajmy o życie i zdrowie pracowników służb medycznych

Już 4 kwietnia o godz. 20.00 player.pl wraz z Fundacją TVN „nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production zapraszają na #KoncertDlaBohaterów – charytatywne wydarzenie muzyczne.

? Kiedy? 4 kwietnia 2020 roku o godzinie 20:00
? Gdzie? Online, z domów artystów.
? Kto wystąpi? Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Kasia Stankiewicz, Enej, Roksana Węgiel – Roxie i inni!
? Koncert poprowadzi Marcin Prokop

W podziękowaniu za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Jak wesprzeć akcję #KoncertDlaBohaterów?

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN „Nie jesteś sam” można wesprzeć na kilka sposobów.

?‍♂️ OSOBY INDYWIDUALNE:

? FIRMY I INSTYTUCJE:

  • Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.

#KoncertDlaBohaterów Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

Oglądaj koncert już w sobotę 4 kwietnia o 20.00 w Player.pl #KoncertDlaBohaterów i pomagaj walczyć z koronawirusem!

Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków.

#KoncertDlaBohaterów będzie dostępny dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w player.pl. Oglądaj o godzinie 20:00 w sobotę, 4 kwietnia.

Fundację wspierają operatorzy komórkowi, którzy w całości przekazują swój dochód na rzecz akcji. Firmy i instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „nie jesteś sam”.

Fundacja TVN od początku wspiera działania na rzecz walki z koronawirusem w Polsce, każdorazowo swoją pomoc konsultując z Ministerstwem Zdrowia. Do tej pory przekazano 1 milion złotych na zakup 2 500 sztuk testów diagnostycznych koronawirusa, które trafiły do szpitali i jednostek medycznych. Wsparto także jeden z największych szpitali dziecięcych w Polsce – Centrum Zdrowia Dziecka przekazując 100 tys. zł. na zakup testów typu wymazówek oraz zakup maseczek i odzieży ochronnej dla personelu medycznego. Fundacja zbiera kolejne prośby od szpitali, placówek służby zdrowia i będzie dalej pomagać.

[źródło: Fundacja TVN „nie jesteś sam”]