Zgłoszenia do programu Mi Explorers 2020 do 4 lutego!

Xiaomi już po raz trzeci Xiaomi organizuje program Mi Explorers – zaaplikuj już dzisiaj i zbuduj swoją pozycję, pośród Mi Fanów z całego świata!

Mi Explorers 2020 (Xiaomi)

Po raz pierwszy firma zabrała swoich fanów w 2018 roku na premierę telefonów Mi A2 i Mi A2 Lite do Madrytu. Rok temu 20 osób uczestniczyło w największych targach telekomunikacyjnych na świecie – Mobile World Congress w Barcelonie, gdzie jako jedni z pierwszych mieli dostęp do smartfonu Mi 9.

Mi Explorers ?‍? zapewnia dostęp do nowych produktów wyselekcjonowanej grupie fanów marki. Celem programu jest zebranie ich opinii, a dzięki ich wkładowi, ulepszenie urządzeń. Ponadto prace Mi Fanów są pokazywane innym członkom MI Community na całym świecie promując ich talent i umiejętności.

W 2020 roku, po raz kolejny 20 osób z całego świata będzie mogło uczestniczyć w premierze najnowszego flagowca Xiaomi. Ten rok dla Xiaomi jest wyjątkowy, gdyż firma obchodzi swoje dziesięciolecie. Poszukiwani będą najlepsi fotografowie, twórcy materiałów wideo, recenzenci oraz youtuberzy. Każdy, kto się zgłosi do programu weźmie udział w serii wyzwań.

Swoje kandydatury można zgłaszać do 4 lutego. Wyniki będą ogłoszone laureatom od 5 lutego 2020 roku. Rejestracji do programu można dokonać na stronie wydarzenia.

Uczestnicy programu będą wybierani w oparciu o ewaluację ich kompetencji oraz umiejętności przygotowania treści wysokiej jakości w ramach programu Mi Explorers 2020.

źródło: informacja prasowa