Mi Explorers wyruszają do Barcelony na MWC 2019

Fani Xiaomi pojadą do Barcelony, rusza kolejna edycja programu Mi Explorers, w której jest jeszcze więcej niespodzianek!

Mi Explorers (MWC 2019)

Xiaomi po raz kolejny organizuje specjalną akcję dla fanów marki. Firma wybierze 20. Mi Explorers z całej Europy, którym zorganizuje udział w zbliżających się targach Mobile World Congress w Barcelonie, w dniach 23-26 lutego br.

Termin zgłoszeń upływa 27 stycznia 2019 r. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby zostać jednym z Mi Explorers należy przesłać zdjęcie wykonane telefonem marki Xiaomi i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno, wykonane własnoręcznie zdjęcie. Zgłoszenia można dokonać za pomocą dedykowanej strony rejestracyjnej. Podczas wyboru zwycięzców organizator będzie brał pod uwagę różne czynniki, m.in. ich osobowość czy umiejętności fotograficzne.

Przeczytaj także: Xiaomi prezentuje Mi MIX 3 w Polsce

Xiaomi od początku działalności liczy się z opinią swoich fanów. Tym razem proponuje wyjazd do Barcelony i uczestnictwo w Mobile World Congress, w jednych z największych targów telekomunikacyjnych na świecie.

Projekt Mi Explorers skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat i posługują się językiem angielskim. Xiaomi pokrywa koszt biletu lotniczego z wybranego miasta do Barcelony, 3 noclegi, 4-dniowe ubezpieczenie w Hiszpanii oraz bilet wstępu na targi MWC (rejestracja online i sfinalizowanie jej przed wyjazdem pozostaje po stronie uczestnika).

Jak się zarejestrować?

Podaj wymagane informacje na tej stronie, prześlij swoje najlepsze zdjęcie zrobione telefonem Xiaomi i powiedz nam, dlaczego to właśnie Ty powinieneś być naszym następnym odkrywcą Mi.

Data rejestracji: 22-27 stycznia 2019 (wnioski można składać do 27 stycznia do godziny 23:59)

Ogłoszenie wybranych Mi Explorers: 28 stycznia 2019 roku poprzez wiadomość e-mail.

  • Zgłoszenia można wypełniać na stronie: event.mi.com/pl/apply/MWC2019_PL
  • Sprawdź regulamin akcji.