Tańszy Netflix dla nowych użytkowników przez 30 dni!

Netflix obniża ceny planu Podstawowego i Standard na pierwsze 30 dni dla nowych użytkowników serwisu w Polsce.

Promocja na tańsze plany Netflix w Polsce: Podstawowy i Standard
Promocja na tańsze plany Netflix w Polsce: Podstawowy i Standard

W zeszłym roku serwis Netflix, w związku z nadużyciami użytkowników, zrezygnował w pierwszym kraju na świecie, którym była Polska, z oferowania bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego. Oszustwa użytkowników polegały na sprzedaży kont i zakładania kolejnych nowych profili, aby korzystać z bezpłatnego miesiąca…

Teraz serwis postanowił wprowadzić inną formę zachęty dla nowych subskrybentów w naszym kraju i przygotował specjalną ofertę z obniżonymi cenami za plan podstawowy i standardowy. Promocja polega na tym, że po wybraniu jednego z tych planów pojawia się informacja, że w cenie pakietu dostajesz wyższy plan na pierwsze 30 dni.

I tak w przypadku Planu Podstawowego, Netflix bezpłatnie zmienia plan na wyższy (czyli Standard) w cenie niższej o 9 zł czyli 34 zł zamiast 43 zł/mies.. Dzięki temi można oglądać filmy i seriale na Netfliksie w jakości HD na 2 ekranach jednocześnie. Po upływie 30 dni plan zmienia się na Podstawowy, a cena pozostaje bez zmian.

Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku wyboru planu Standard. Przez pierwsze 30 dni Twój plan będzie posiadał funkcje planu Premium, czyli jaość Ultra HD na 4 ekranach jednocześnie. Po upływie okresu promocyjnego płacisz tyle samo (43 zł/mies.), ale tracisz funkcje z wyższego pakietu Premium.

Niestety w przypadku pakietu Premium nie ma obniżki ceny, kosztuje tyle samo, czyli 52 zł.

Przeczytaj także: 

Netflix testuje w Indiach „plan mobilny” za 12 zł

Popup z informacją o obniiżce pojawia się przy wyborze planu taryfowego – tylko dla nowych kont w serwisie (czyli nowi użytkownicy i nowe formy płatności). Tego typu promocja z pewnością nie zachęci wielu osób do nadużyć i całe szczęście!

Informacja o ofercie specjalnej na plany Netfliksa w Polsce
Informacja o ofercie specjalnej na plany Netfliksa w Polsce

Plany subskrypcjiw serwisie Netflix

Netflix oferuje trzy różne opcje planów przesyłania treści. Od wybranego planu będzie zależało, na ilu urządzeniach jednocześnie można będzie korzystać z serwisu Netflix. Bez względu na wybrany plan aplikację Netflix można zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń, aby móc oglądać nieograniczoną liczbę filmów, seriali i programów w dowolnym miejscu i o każdej porze.

  • Plan Podstawowy pozwala oglądać filmy, seriale i programy w serwisie Netflix w rozdzielczości standardowej (SD) na jednym urządzeniu. Ten plan umożliwia również pobieranie tytułów na jeden telefon lub tablet.
  • Plan Standard pozwala oglądać filmy, seriale i programy w serwisie Netflix w jakości High Definition (HD), jeżeli jest dostępna, na dwóch urządzeniach jednocześnie. Ten plan umożliwia również pobieranie tytułów na dwa telefony lub tablety.
  • Plan Premium pozwala oglądać filmy, seriale i programy w serwisie Netflix w jakości High Definition (HD) i Ultra High Definition (UHD), jeżeli jest dostępna, na czterech urządzeniach jednocześnie. Ten plan umożliwia również pobieranie tytułów na cztery telefony lub tablety.

Zobacz aktualny cennik (poza promocją) planów Netflixa oraz dostępność usług:

Cennik planów serwisu Netflix w POlsce (stan na 29.01.2020 r.)
Cennik planów serwisu Netflix w POlsce (stan na 29.01.2020 r.)

Aktualny cennik planów, oraz promocję dla nowych użytkowników znajdziesz na oficjalnej stronie serwisu.

Netflix testuje wyższe ceny planów w Polsce

źródło: Netflix Polska (1)