Apple zachęca użytkowników iPhone’a 11 do robienia „slofie”

Firma Apple udostępniła cztery nowe wideo, które mają zachęcić właścicieli tegorocznych iPhone’ów 11 i 11 Pro do kręcernia zabawnych „slofies”.

Slofies na iPhonie 11

Apple wciąż akcentuje możliwości przedniego aparatu w iPhonie 11, wydając cztery filmy wideo pokazujące, jak można zrobić slofie na smartfonie z szeroką gamą różnych wyników na ten sam temat.

Slofie zostało wprowadzone na rynek podczas premiery iPhone’a 11, jest tym samym co selfie z trybu autoportret, tyle że zamiast pojedynczego ujęcia to tak naprawdę film w zwolnionym tempie. Nazwa nowej funkcji to portmanteau dwóch słów slow i selfie – czyli slofie to selfie w zwolnionym tempie. Funkcja dostępna jest w przednim aparacie iPhone’a 11, który pozwala nagrywać wideo w rozdzielczości 4K z prędkością 60 klatek na sekundę i w zwolnionym tempie z prędkością 120 klatek na sekundę.

Cztery filmy opublikowane na oficjalnym koncie YouTube Apple’a pokazują, w jaki sposób koncepcję slofie można wykorzystać różne sposoby, a także wskazują, w jaki sposób tworzenie filmów może być zabawne.

Sprawdź również:

iPhone 11 Pro to zarazem dobry, zły i brzydki smartfon od Apple’a…

Pierwszy spot pt. Slofie to the beat with iPhone 11 przedstawia mężczyznę o luźnej skórze, który przesuwa twarz z boku na bok, a aparat zabawnie tworzy wideo z kołyszącymi się policzkami i szczęką.

https://youtu.be/BpOZ9oxNwMY

W drugim Slofie in the rain with iPhone 11 mężczyzna tańczący pod zraszaczem, jednocześnie reklamuje wodoodporność iPhone’a 11.

https://youtu.be/6EE68bvpaIM

W trzecim grupowym Group slofie on iPhone 11 trzy dziewczyny poruszają się po wypełnionym dymem pokoju w neonowym kolorze, który okazuje się sklepowym pomieszczeniem-zamrażarką.

https://youtu.be/KEc3aGjN228

Czwarty film nie jest nowy, ponieważ jest to ten sam film, który sam Apple zaprezentowało podczas premiery iPhone’a 11 we wrześniu tego roku. Dziewczyna na tle z folii aluminiowej jest wystawiona na silny podmuch powietrza, który zniekształca jej twarz gdy się porusza.

źródło: Apple via AppleInsider