Weekend bez VAT na smartfony w Play, nie do końca bez wad…

Operator komórkowy Play wystartował dzisiaj z weekendową akcją sprzedażową na smartfony bez VAT, która potrwa do 9 grudnia do 9 rano!

Weekend bez VAT na smartfony w Play
Weekend bez VAT na smartfony w Play

Jeżeli szukasz okazji na tańsze smartfony, to jest ku temu świetna okazja, bowiem sieć komórkowa PLAY wystartowała dzisiaj ze specjalną akcją sprzedażową na wszystkie smartfony bez abonamentu tańsze o wartość podatku VAT (23%)!

Z promocji możesz skorzystać na stronie play.pl, kupując smartfona tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym operatora. Możesz też wybrać opcję płatności 10 rat 0%. Przy zakupie smartfona nie musisz też podpisywać umowy abonamentowej w Play.

Akcja trwa od soboty 7 grudnia od godziny 21:00 do poniedziałku 9 grudnia 2019 roku do godziny 9:00 rano. Masz więc półtora dnia na zdecydowanie jakiego smartfona chcesz upolować w cenie niższej o 23%.

Niestety oferta promocyjna na smartfony nie jest pozbawiona pewnych wad – nie obejmuje tych najpopularniejszych – na próżno ich szukać w sklepie Play… Ważne jest to, że promocja dotyczy tylko smartfonów, a więc phablety, smartwatche czy słuchawki nie są objęte promocją. W ofercie nie ma też niestety iPhone’ów, które z pewnością cieszyły by się wielkim braniem, no ale może coś traficie dla siebie!

Pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić, czy w jakimś innym sklepie nie ma równie lu jeszcze lepszej promocji!

Nawet 20 zł więcej przy doładowaniu w Play24 z Google Pay!

źródło: Blog Play