Pierwsze utwory z „Wiedźmina” już na SoundCloudzie!

Posłuchaj pierwszych dwóch utworów ze ścieżki dźwiękowej do netfliksowego „Wiedźmina” – w jednym z nich Jaskier śpiewa balladę.

Pierwsze dwa utwory ze ścieżki dźwiękowej serialu „Wiedźmin” (Netflix, 2019)

W serwisie SoundCloud, na swoim profilu Sonya Belousova i Giona Ostinelli (oboje odpowiadają za ścieżkę dźwiękową do serialu) opublikowali pierwsze dwa utwory z serialu Wiedźmin od Netflixa.

Choć do premiery serialu musimy poczekać jeszcze dwa tygodnie (20 grudnia 2019 r.), to już teraz możemy posłuchać w całości dwa utworu: motywu przewodniego Geralta z Rivii – Geralt Of Rivia oraz jedną z ballad śpiewanych przez Jaskra – Toss A Coin To Your Witcher.

Utwór pt. Geralt of Rivia będzie jednym z najbardziej charakterystycznych motywów muzycznych, które usłyszymy w nowym serialu. To właśnie ta melodia będzie jedną z powtarzających się każdym odcinku obok muzyki, która będzie nawiązywać do akcji danego epizodu – będą podniosłe tony lub przyciszone, tajemnicze a nawet mroczne.

Przeczytaj także:

„Wiedźmin” na Netflixie przemówi głosem Michała Żebrowskiego

Drugi tytuł, to ballada śpiewana przez serialowego Jaskra (Joey Batey) zatytułowana Toss a Coin to Your Witcher. Wśród spokojnych dźwięków na początku da się usłyszeć lutnię barda, z każdą sekundą muzyka staje się coraz bardziej doniosła i dołączają kolejne instrumenty.

Poniżej możesz przesłuchać w całości oba utwory:

Geralt of Rivia:

Toss A Coin To Your Witcher:

The Last Rose Of Cintra:

The Song of The White Wolf:

Daj znać co o nich sądzisz i który podoba Ci się bardziej?

źródło: SoundCloud – Sonya Belousova & Giona Ostinelli via Serialowa