Sprawdź, co kupić i za ile na prezenty świąteczne?

Nie masz pomysłu na tegoroczne prezenty i upominki świąteczne dla przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy? Skorzystaj z naszej podpowiedzi na prezenty mikołajkowe i świąteczne w różnych przedziałach cenowych!

Pomysły na świąteczne prezenty 2019 (Ceneo.pl)

Już w piątek 6 grudnia obchodzimy Mikołajki – to czas, szczególnie ważny dla dzieci, ale nie tylko! Wiele osób korzysta z okazji, aby obdarowywać się wzajemnie nie tylko z rodziną i bliskimi osobami, ale także z przyjaciółmi oraz kolegami z pracy, szkoły lub uczelni.

Jesteś już dawno po losowaniu osób do mikołajkowych prezentów? Ustaliliście, że możecie wydać do 20 zł, 40 zł, a może 50 zł? A Ty wciąż nie wiesz co wybrać dla kolegi lub koleżanki siedzącej dwa biurka dalej? Nic nie szkodzi, poniższe propozycje pozwolą Ci wybierać do woli z szerokiej gamy produktów bez względu na ograniczenia wiekowe.

A być może zaczynasz już planować przedświąteczne prezenty dla sporej gromadki? Nie ma problemu – dzięki porównywarce Ceneo i mikołajkowym kategoriom cenowym z łatwością odnajdziesz to, czego szukasz. Dzięki kategoriom cenowym możesz spokojnie wybierać spośród tych tańszych i droższych podarków dla siostry, brata, dziecka, żony, męża, babci, matki, ojca itd. A może na „gwiazdkę” upolujesz prezent dla siebie?

Zobacz także, jakie są:

Najpopularniejsze prezenty technologiczne w 2019 roku

Wśród propozycji prezentów na święta w 2019 roku znajdziesz między innymi:

  • ozdoby świąteczne, które sprawią, że mieszkanie obdarowywanego zyska świąteczny klimat i będzie prezentowało się bardziej odświętnie niż dotychczas,
  • gadżety technologiczne, opaski, smartwatche czy czytniki e-booków,
  • wyjątkowe propozycje prezentów świątecznych dla kobiet i mężczyzn, w tym perfumy i akcesoria,
  • wymarzone zabawki dla chłopców i dziewczynek, w tym także te edukacyjne, które wcale nie muszą być nudne i brzydkie – zachwycą nawet najbardziej wybrednych milusińskich, które wydawałoby się, ze mają już wszystko,
  • i wiele, wiele więcej upominków świątecznych, które nigdy nie przyszłyby Ci do głowy!

Poniżej znajdziesz linki do sekcji z wszystkich propozycji prezentów świątecznych na „gwiazdkę” w różnych kategoriach cenowych (lub bez ograniczenia cenowego), dal różnych grup wiekowych i osób oraz ze względu na przeznaczenie.

?Prezenty ?Prezenty pod choinkę ?Prezenty na mikołajki ?Ozdoby bożonarodzeniowe


Wszystkie produkty są dobrane przez serwis Ceneo.pl, dzięki czemu od razu znajdziesz sklep internetowy, w którym dany przedmiot jest najtańszy!

Jeżeli sam nie wiesz, czego szukasz, możesz też poszperać w ogólnej kategorii z prezentami – na pewno trafisz na wyjątkowe okazje!

źródło: artykuł partnerski