Xperts.PM – eksperci po południu ponownie w Krakowie 27 lutego br.

Już 27 lutego 2019 roku, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków odbędzie się kolejna edycja flashowych konferencji Xperts.PM!

XpertsPM Kraków 27 lutego 2019 r. (TAURON Arena)

Tym razem zaproszeni eksperci będą dyskutować na temat „BIG DATA – BIG PROBLEM! Nowe wyzwania dla ludzkości”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Mówi się, że co druga złotówka wydana na reklamę przepada.  Odpowiednia analiza Big Data może zupełnie zmienić obraz marketingu i dostosować komunikację do precyzyjnej grupy docelowej, a nawet pojedynczej osoby. W jaki sposób? Jak może w tym pomóc sztuczna inteligencja, a jak systemy klasy marketing automation? Inspirujący panel dyskusyjny i rozmowa z ekspertami pozwoli poznać odpowiedzi na te pytania.

Różne perspektywy, różni eksperci

Do udziału w nadchodzącej edycji Xperts.PM zaprosiliśmy specjalistów, którzy od lat w swojej pracy zawodowej bezpośrednio lub pośrednio mają do czynienia z BIG DATA. Różne perspektywy i doświadczenia zaowocują dynamiczną dyskusją, w którą jak zawsze zaangażujemy uczestników spotkania – zapowiada Chris Badura, pomysłodawca cyklu.

Xperts.PM to cykliczne konferencje flashowe, podczas których eksperci z wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Stała agenda wydarzeń i dynamiczna formuła gwarantuje skupienie na temacie i efektywne zdobycie wiedzy.

Zapisy na konferencję przyjmowane są na stronie wydarzenia. Śledź także stronę wydarzenia na Facebooku Big data – big problem! Nowe wyzwania dla ludzkości.

XpertsPM Kraków 27 lutego 2019 r.

Zobacz czym sś spotkania XpertsPM™ – czyli eksperci po południu:

źródło: informacja organizatora