Koncepcja systemu iOS 13 z ciekawymi rozwiązaniami

Zobacz wideokoncepcję mobilnego systemu operacyjnego iOS 13 posiadającego tryb  ciemny, obsługę wielu użytkowników na iPadzie, mniej inwazyjne Siri i wiele innych.

Koncepcja systemu iOS 13 (tryb ciemny)

Apple zapewne pokaże nową wersję systemu iOS 13 podczas WWDC 2019 w czerwcu tego roku. Twórcy rozmaitych koncepcji kolejnej iteracji systemu już wyobrażają sobie, jakie funkcje może przynieść ta aktualizacja. Nowe wideo prezentuje nowe funkcje iOS 13, takie jak przeprojektowany interfejs Siri, tryb ciemny i wiele innych.

Ta koncepcja jest raczej lista życzeń niż tym co Apple rzeczywiście zaimplementuje w tym roku. Koncepcja zawiera ponad 40 nowych funkcji, które ucieszyłoby niejednego użytkownika iPhone’a i iPada.

Co więcej, w koncepcji zawarto ciągłe wyświetlanie dla iPhone’a X i XS. Ten całkowicie czarny interfejs pokazywałby stale czas, datę i cztery konfigurowalne elementy, podobne do tych w  watchOS. Mogłyby to być widżety aplikacji dotyczących aktywności, pogody i innych.

Autorzy tej koncepcji odświeżyli także Interfejs Apple Music i aplikacja Aparat, w której są dodatkowe ustawienia wideo, obsługa wstrzymywania nagrań wideo i inne. Aktualizacja Apple Music zawiera nową kartę społecznościową i inne ulepszenia. Inne nowe funkcje systemu iOS 13 pokazane na fanowskim w filmie obejmują także: obsługę myszy i wiele profili użytkowników na iPadzie, sugestie Siri w Wiadomościach, obsługę blokowania aplikacji za pomocą Face ID i inne.

Apple zaprezentuje iOS 13 na WWDC w czerwcu br., a publiczna wersja prawdopodobnie pojawi się we wrześniu wraz z iPhone’ami 2019. Jakie funkcje pojawią się w  iOS 13 – dowiemy się już za kilka miesięcy.

Może Cię także zainteresować: 

Nieoficjalna koncepcja mobilnego systemu iOS 13

źródło: 9TO5Mac