Wszystkie produkty Apple’a na jednej infografice (1976-2018)

Zobacz obszerną infografikę przedstawiającą na osi czasu wszystkie nowe i historyczne produkty wydane przez firmę Apple w ciągu 42 lat istnienia.

Na poniższej, ręcznie przygotowanej grafice z wszystkimi produktami wydanymi przez firmę Apple’a możesz sprawdzić, ile z tych produktów Apple’a posiadasz lub posiadałeś?

Zanim kolejne emejzingi ujrzą światło dzienne w tym roku, poświęcić chwilę, aby docenić szaloną liczbę produktów, z które Apple wydało na przestrzeni ostatnich czterech dekad (dokładnie 42 lat).

Ogarnięcie wszystkich urządzeń firmy wydanych w ciągu ostatnich kilku lat może być dla niektórych trudne – pomimo, że Apple ogranicza się do małej liczby wydawanych co roku urządzeń. Jednak pewna ambitna osoba stworzyła szczegółową grafikę, która pokazuje wszystko, co Apple kiedykolwiek zrobiło od 1976 do 2018 roku (możesz ją obejrzeć w całości poniżej – kliknij na grafikę aby ją powiększyć)

Apple prawdopodobnie nie wyda żadnych znaczących nowych produktów w styczniu lub lutym 2019 roku. Nowe, tańsze iPady mogą pojawić się dopiero w marcu, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku. Inne nowe produkty na horyzoncie to zaktualizowane AirPodsy i nowe iPhone’y, które pojawią się we wrześniu. Apple Watch Series 5, iPad Pro, nowe komputery iMac (miejmy nadzieję) i niektóre ulepszone modele MacBooków Pro pojawią się dopiero jesienią.

Jeden z największych produktów, które firma Apple mogłaby uruchomić w 2019 roku, nie będzie jednak związany ze sprzętem. Tim Cook niedawno doniósł, że firma planuje wprowadzić nowe usługi. Usługa transmisji strumieniowej, która ma konkurować z Netfliksem czy Amazon Prime Video może znacznie zamieszać na rynku telewizji internetowej.

Może Cie także zainteresować: 10 lat iPhone’a firmy Apple (9 stycznia 2017)

Infografika: Wszystkie produkty firmy Apple, jakie kiedykolwiek zostały wydane

Infografika: wszystkie produkty firmy Apple wydane w latach 1976-2018
Infografika: wszystkie produkty firmy Apple wydane w latach 1976-2018

źródła: Cult of Mac via Wikipedia – Timeline of Apple Inc. products, Titlemax – Every Product Apple Has Made So Far