iPhone XS, XS Max, Apple Watch Series 4 już w sprzedaży w Polsce

Apple wypuściło iPhone’a XS, XS Max i Apple Watcha Series 4 w zeszłym tygodniu, ale dopiero od piątku 28 września urządzenia dostępne są w sprzedaży w Polsce i kolejnych krajach.

Ceny iPhone'a XS w Polsce (dostępność)

Od piątku 28 września 2018 r. użytkownicy z kolejnych 25 krajów może kupić nowego iPhone’a i Apple Watcha – w sumie urządzenia dostępne do kupienia online w 55 krajach. Apple nadal pokazuje światu, jak wprowadzić produkt do sprzedaży na ogromną liczbę rynków w bardzo krótkim czasie.

iPhone XS i iPhone XS Max dostępne są w trzech różnych wariantach pamięci dla każdego modelu i w trzech różnych kolorach. Od wczoraj można je kupić w następujących krajch: Andora, Armenia, Bahrajn, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Gruzja, Grecja, Grenlandia, Węgry, Islandia, Indie, Kazachstan, Kuwejt, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Malta, Monako, Oman, Polska, Katar, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia i Republika Południowej Afryki.

Oczekuje się, że zapasy magazynowe powinny być na dobrym poziomie i na realizację zamówienia nie powinno czekać się dłużej niż 1-3 dni, choć w internetowym sklepie Apple Store na najpopularniejsze modele iPhone’a XS 64 GB w kolorze gwiezdnej szarości trzeba już czekać od 1 do 2 tygodni. W przypadku większego modelu iPhone’a XS Max czas oczekiwania na wysyłkę, widoczny w sklepie Apple’a wynosi 1-2 tygodnie dla wszystkich modeli w kolorze gwiezdnej szarości.

Przeczytaj także: iPhone Xs, Xs Max, Xr oraz Apple Watch Series 4 – wszystko co musisz wiedzieć

Oficjalne ceny iPhone’a w Polsce przedstawiają się następująco:
(stan na 29 września 2018 r. godz. 10.30 dla modelu gwiezdna szarość)

pojemnośćiPhone XS( wysyłka)iPhone XS Max (wysyłka)
64 GB4979 zł (1-2 tyg.)5479 zł (1-2 tyg.)
256 GB5729 zł (1-3 dni)6229 zł (1-2 tyg.)
512 GB6719 zł (1-3 dni)7219 zł (1-2 tyg.)

Osoby, które nie chcą czekać mogą sprawdzić dostępność w lokalnych sklepach stacjonarnych i w autoryzowanych salonach Apple’a w Polsce.

Ceny i dostępność iPhone'a XS w Polsce (stan na 29.09.2018)
Ceny i dostępność iPhone’a XS w Polsce (stan na 29.09.2018)
Ceny i dostępność iPhone'a XS Max w Polsce (stan na 29.09.2018)
Ceny i dostępność iPhone’a XS Max w Polsce (stan na 29.09.2018)

Apple Watch Series 4 dostępny w sprzedaży – a jak wygląda dostępność!

Oprócz dostępności nowego iPhone’a, Apple Watch Series 4 jest teraz dostępny również w następujących krajach: Bahrajn, Chorwacja, Czechy, Grecja, Guam, Węgry, Islandia, Kazachstan, Kuwejt, Makau, Monako, Oman, Polska, Katar , Rumunia, Rosja, Słowacja i RPA.

Zapasy zegarków Apple są obecnie bardzo ograniczone w krajach, w których udostępniono w zeszłym tygodniu i ciekawe jak to będzie wyglądało w Polsce? Obecnie Apple Watch dostępny jest w ciągu 1-3 dni, a po tym jak wykonałem kilka telefonów do polskich dystrybutorów wygląda na to, że rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Dostępność zegarka Apple Watch Series 4 w polskim sklepie Apple Store online
Dostępność zegarka Apple Watch Series 4 w polskim sklepie Apple Store online

Najpopularniejszy model smartwatcha Apple’a, czyli Apple Watch Series 4 z kopertą z aluminium (40 mm) w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym dostępny jest w ciągu 3-4 tygodni! Natomiast większy wariant tego modelu (44 mm) można jeszcze kupić w ciagu 1-3 dni z oficjalnego sklepu internetowego Apple.

Apple Watcha Series 4 kupimy w Polsce w cenie od 1899 zł za mniejszy model 40 mm oraz 2049 zł za model z kopertą o przekątnej 44 mm.

źródło: Apple