Czat ze specjalistami Apple od HomePoda (25 lipca 2018 r.)

Jeśli masz pytania dotyczące HomePoda, to w środę 25 lipca będziesz mógł zadać je pracownikom Apple’a specjalizujących się we wsparciu dla tego urządzenia.

Sesja pytań i odpowiedzi ze specjalistami Apple'a od HomePoda (25 lipca 2018 r.)

Masz pytanie dotyczące HomePoda? Ja mam jedno zasadnicze pytanie: kiedy HomePod pojawi się w Polsce z obsługą Siri w języku polskim :) Choć podczas zbliżającej się sesji zapewne nie uzyskam na nie odpowiedzi, to warto przyjrzeć się temu wydarzeniu.

Firma Apple ogłosiła, że ​​w środę 25 lipca br. zorganizuje specjalną sesję pytań i odpowiedzi (Chat live with HomePod Specialists) w formie czatu na żywo na swoich stronach Community Support, dając klientom możliwość zadawania pytań przedstawicielom wsparcia technicznego Apple na temat głośnika HomePod z asystentem głosowym Siri.

Specjaliści będą dostępni 25 lipca od godziny 11:00 do 15:00 czasu lokalnego, czyli od 20.00 do 24.00 czasu polskiego.Podczas czatu będą oni odpowiadać na pytania dotyczące różnych tematów, począwszy od tego jak korzystać z HomePoda, używać AirPlay 2, sparować kilka urządzeń, dostosować ustawienia i wiele innych.

Przeczytaj także: Aplikacja mobilna wsparcia Apple Support dostępna w Polsce

Podczas tego wydarzenia na żywo, specjaliści Apple’a będą dostępni, aby pomóc użytkownikom jak najlepiej wykorzystać HomePoda, więc moje pytanie nie jest adresowane do nich :(

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy otworzyć wątek dotyczący HomePoda na stronach Apple Community i zalogować się przy użyciu swojego Apple ID, a następnie zadać i opublikować pytanie. Specjaliści już monitorują ten kanał wsparcia Apple i czasami odpowiadają na pytania, ale podczas zapowiadanego wydarzenia, odpowiedzi będą udzielane w czasie rzeczywistym.

Jak zadać pytanie podczas Chat live with HomePod Specialists?

źródło: Apple via Macrumors