Google Developer Days 2017 odbędzie się w Krakowie

W tym roku największa europejska konferencja deweloperska Google Developer Days odbędzie się w Polsce, a stolica programistów przeniesie się na 2 dni do Krakowa.

Google Developer Day Europe 2017 (Kraków, 5-6 września 2017)

Jeśli jesteś programistą, to we wrześniu nie może zabraknąć Cię na Google Developer Days w Krakowie. To właśnie z Europy Środkowej i Wschodniej pochodzi ponad milion wysoko wykwalifikowanych programistów. Każdego roku liczba absolwentów informatyki z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji jest wyższa od tej w Stanach Zjednoczonych.

Dlatego jeśli chcecie zwiększyć swoje umiejętności oraz poznać najnowsze trendy w technologii, już 5 i 6 września 2017 roku wybierzcie się do Krakowa na Google Developer Days Europe. Program konferencji został zaplanowany tak, by każdy programista znalazł coś ciekawego dla siebie niezależnie od poziomu zaawansowania.

Innowacje Google i ponad 40 sesji technicznych na żywo!

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek, 5 września o godzinie 10:00 od prezentacji kluczowych tematów przedstawiających wszystkie ostatnie innowacje Google dla programistów. Przez dwa dni będą odbywać się sesje tematyczne i szkolenia, w trakcie których poznacie nowinki z zakresu Machine Learning z silnikiem TensorFlow, technologii Progressive Web Apps, rozwoju aplikacji dla Asystenta Google, użycia Androida do programowania urządzeń z kategorii Internetu Rzeczy oraz wielu innych tematów.

Pełny program znajdziecie na stronie wydarzenia pod adresem: developers.google.com/events/gdd-europe/

Ci, którym nie uda się dotrzeć do Krakowa będą mieli okazję śledzić relacje z wydarzenia na kanale YouTube Google Developers. Niezależnie od tego, czy weźmiecie udział w konferencji, czy zamierzasz śledzić transmisję na żywo, już dziś możesz rozpocząć planowanie harmonogramu na stronie internetowej GDD.

Google stawia na kobiety

Tak jak technologia zmienia świat, w którym żyjemy, tak coraz więcej kobiet zmienia technologię, sprawiając tym samym, że branża staje się coraz bardziej zróżnicowana i otwarta. Sprawdźcie hashtag #howicode, by poznać historie kobiet w technologiach. Dla pierwszych stu pań inżynierek Google przygotowało dodatkową zachętę – do zakupu jednego biletu z puli promocyjnej panie otrzymają drugi bilet gratis.

Kiedy, gdzie i czym?

GDD Europe 2017 (Kraków)

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na oficjalnej stronie Google Developer Days. Tam również znajdziecie szczegółową agendę konferencji. We współpracy z Flixbus przygotowano dodatkową niespodziankę – darmowy transport do Krakowa z niemal wszystkich dużych europejskich miast. Kupon na darmowe przejazdy zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom na podany adres e-mail.

Zgłaszajcie się już dzisiaj, bo oprócz ogromnej dawki wiedzy, będziecie mogli czerpać z uroków Krakowa.

źródło: Google Blog Polska