FoldiMate Family™ ta maszyna sama prasuje i składa pranie!

Maszyna o nazwie FoldiMate Family™ może oznaczać koniec z prasowaniem i składaniem ubrań – ona zrobi to za Ciebie – czyż to nie jest cudowne?

FoldiMate Family

Aktualizacja: Jak podaje producent na swojej stronie, maszyna jedynie składa ubrania – nie prasuje, ale posiada funkcję likwidację zagnieceń.

Automatyczna maszyna FoldiMate Family™ składa i prasuje profesjonalnie pranie w ciągu mniej niż 60 sekund. W większości gospodarstw domowych znajdują się zmywarki, odkurzacze, pralki, suszarki i trzeba przyznać, że te urządzenia sprawiają, że nasze życie jest dużo prostsze i przyjemniejsze. Czy nie byłoby wspaniale,mieć urządzenie, które zastąpiłoby żelazko, a dodatkowo złożyło za nas koszulę?

CEO firmy Gal Rozov ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na skrzyżowaniu technologii i biznesu. Jest także rodzinnym facetem, który kocha spędzać czas ze swoją żoną i trójką dzieci, dlatego postanowił stworzyć FoldiMate, aby spędzać więcej wolnego czasu z rodziną.

Jak działa FoldiMate Family?

Wystarczy uprać ubrania i je wysuszyć. Po wyschnięciu wieszamy je na specjalnych klipsach urządzenia, wybieramy rodzaj tkaniny i w ciągu niecałej minuty – po poddaniu odpowiedniej obróbce – mamy złożone i wyprasowane ubrania.

Zespół FoldiMate promuje robota jako niedrogie urządzenie do składania prania – przyjaciela każdej pralki. FoldiMate może uprasować i złożyć wiele różnych rodzajów tkanin i odzieży. Może składać koszulki, spodnie, ręczniki i praktycznie wszystko, co zmieści się do jego wnętrza.

Chociaż to brzmi jak magia, nie wszytko zostanie w nim złożone. Jak każde urządzenie posiada pewne ograniczenia, gdyż przeznaczony jest do składania małych rozmiarów do XXL, ale nie będzie już składał pościeli, bielizny, skarpetek i odzieży dziecięcej.

Kiedy będzie można kupić FoldiMate i ile będzie kosztować?

Już prawie 200 000 klientów zarejestrowało się, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można składać zamówienia wstępne na to cudeńko. Tysiące osób wpłaciło nawet zaliczki, aby zarezerwować swój egzemplarz 10-proc. zniżką. Jak widać zapotrzebowanie jest ogromne! Cena urządzenia to ok. 850 dolarów (3150 zł).

Chociaż maszyna jest wciąż w fazie rozwoju i na razie pokazano działające prototypy, twórcy zdecydowali się wystawić na tegorocznych targach CES, aby zaprezentować swój wynalazek szerszej grupie odbiorców. Pod koniec 2017 roku ma ruszyć przedsprzedaż, a pierwsze jednostki mają trafić do odbiorców pod koniec 2018 roku.

Funkcje i cechy urządzenia:

  • Łatwa obsługa – każdy członek rodziny może ją obsługiwać.
  • Staranne składanie ubrań – nie musisz już ślęczeć nad deską do prasowania – maszyna profesjonalnie złoży i wyprasuje Twoje ubrania.
  • Oszczędność czasu – dwa razy szybsze składanie niż gdybyśmy robili to ręcznie.
  • Odświeżanie – każda składana rzecz jest odświeżana i zmiękczana podczas składania.
  • Usuwanie zagięć – koniec z brzydkimi zagięciami od żelazka, maszyna wygładzi wszelkie zgniecenia.
Cechy i funkcje FoldiMate Family

Więcej informacji na temat nowego rodzaju pomocy domowej znajdziesz na stronie: www.foldimate.com