Reklama iPhone’a 7 z bitwą na naklejki

Apple opublikowało reklamę najnowszego iPhone’a 7 pt. „Sticker Fight”, w której skupia się na naklejkach z komunikatora iMessage.

Reklama Apple'a pt. Sticker Fight

Firma Apple udostępniła nowy spot reklamowy na swoim kanale YouTube, w którym koncentruje się używaniu interaktywnych naklejek (stickersów) w aplikacji iMessage. Podczas gdy reklama jest częścią kampanii iPhone’a 7, to wsparcie dla naklejek w iMessage jest cechą mobilnego systemu operacyjnego iOS 10, który dostępny jest także dla starszych urządzeń mobilnych Apple’a.

W reklamie zastosowano trik z użyciem naklejek w realnym świecie. Dynamicznie nakręcone wideo trwa około minuty i nosi tytuł „Sticker Fight”.

Spot przedstawia użytkowników iPhone’a, którzy biegają po ruchliwej ulicy i przyklejają cyfrowe naklejki na innych osobach rozpoczynając swego rodzaju walkę na naklejki.

Stosunkowo lekka reklama jest prawdopodobnie skierowana do młodszych użytkowników urządzeń firmy Apple, choć przyznaję się bez bicia, że tez używam naklejek nie tylko z Myszką Miki :) Nową reklamy można zobaczyć poniżej.

źródło: Apple