Vantage Calendar – kalendarz mobilny z innej perspektywy

Aplikacja mobilna Vantage Calendar pozwala na korzystanie z kalendarza w trochę inny sposób – teraz za darmo na iOS-a.

Vintage Calendar (Free App of the Week)

Aplikacje kalendarzy na urządzenia mobilne są zazwyczaj dość nudne i sprowadzają się do siatki komórek lub listy uszeregowanej według daty. Proste kalendarze mobilne są dobre dla osób mających dużą liczbę spotkań i informacji, którymi musza zarządzać na smartfonie. Aplikacja mobilna Vantage Calendar to zupełnie nowe podejście do korzystania z kalendarza na smartfonie, które warto wypróbować, nawet jeśli Twój grafik jest zawsze przepełniony.

Przez kolejnych 7 dni appka jest dostepna do pobrania za darmo ze sklepu App Store w ramach Free App of the Week, dzięki czemu oszczędzasz aż 3,99 euro. Warto ją zainstalować na iPhone’ie lub iPadzie i wypróbować – tym bardziej, że  teraz nic Cię to nie kosztuje.

Vantage Calendar posiada kilka możliwych sposobów wizualizacji kalendarza, dzięki czemu ma inny wygląd niż ten do którego jesteśmy przyzwyczajeni w tego typu aplikacjach. Najbardziej uderzający jest motyw nawigowania przypominający grę Guitar Hero lub czołówkę filmów Star Wars, gdzie zawartość przewijana jest w pionowej perspektywie zwężającej się ku końcowi. Taki sposób przewijania wydarzeń w kalendarzu daje wrażenie niekończącej się osi czasu, która zanika w oddali.

Wystarczy wybrać dowolna datę, aby przeczytać szczegóły danego dnia lub tygodnia. Oczywiście, można również dodawać i edytować wydarzenia, zintegrować kalendarza z zadaniami do wykonania. Vantage Calendar z pewnością nie jest dla każdego, ale jest na tyle wyróżniający się, że teraz tym bardziej (bo jest bezpłatny) warto go wypróbować, zwłaszcza jeśli szukasz bardziej urozmaiconej aplikacji kalendarza na swojego iPhone’a.

Vantage Calendar iOS (screen) Vantage Calendar iOS (screen)

Vantage jest dobrym zamiennikiem dla niemal każdej aplikacji kalendarza, której obecnie używasz. Świeży, niepowtarzalny i skalowalny interfejs powinien przypaść do gustu osobom zmęczonym nudnym wyglądem kalendarzy mobilnych.

Poniżej możesz przejść do sklepu App Store, aby pobrać aplikację za darmo – okazja trwa  aż do przyszłego czwartku.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store