Elastyczny abonament w Virgin Mobile Polska

Operator komórkowy Virgin Mobile wprowadził ofertę abonamentową „TakJakLubię”, którą można zmieniać w trakcie trwania umowy.

Elastyczny abonament w Virgin Mobile (styczeń 2017)

Operator wirtualny (MVNO) Virgin Mobile Polska wprowadził po raz pierwszy ofertę abonamentową dla swoich klientów. Nie jest to jednak zwyczajna oferta abonamentowa, bowiem można ją przebudowywać w trakcie trwania umowy albo całkowicie zawiesić!

Oferty Virgin Mobile zawsze cechują się przejrzystością i nie zawierają ukrytych kosztów, które mogą zaskoczyć klientów. Jest to całkowicie nowe podejście do ofert na abonament – użytkownicy sami dopasowują ofertę do swoich potrzeb wybierają pakiety (SMS-y, minuty) i usługi (pakiet danych internetu mobilnego). W czasie trwania okresu rozliczeniowego można dowolnie zmienić swój abonament wybierając odpowiadającą nam konfigurację pakietów cyklicznych.

Jest to doskonała alternatywa ofert na kartę, dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i dostosowanie pakietów do średniego zużycia minut, SMS-ów, czy internetu mobilnego – czyli płacimy za to z czego korzystamy.

Elastyczne pakiety w ofercie abonamentowej „TakJakLubię” w Virgin Mobile

Abonament jest układany z pakietów cyklicznych, których wielkość wpływa na ostateczne koszty miesięczne w abonamencie. Poniżej możesz zobaczyć ich wartości:

Pakiety w ofercie abonamentowej Virgin Mobile
Pakiety w ofercie abonamentowej Virgin Mobile

Dostępne pakiety w ofercie abonamentowej Virgin Mobile:

pakiety minutpakiety SMS-ówpakiety internetu
0 minut: 0 zł0 SMS-ów: 0 zł0 GB: 0 zł
100 minut: 8 zł100 SMS-ów: 2 zł500 MB: 5 zł
150 minut: 10 zł250 SMS-ów: 4 zł1 GB: 6 zł
250 minut: 14 zł500 SMS-ów: 6 złbez limitu: 9 zł
bez limitu: 17 zł3 GB: 8 zł
5 GB: 10 zł
10 GB: 14 zł
20 GB: 20 zł

Nielimitowany transfer danych dla aplikacji mobilnych: GG, Facebook, Twitter, Messanger, Ask.fm można dokupić za 9 zł miesięcznie. Dodatkowo jeśli wyrazimy zgodę marketingową i wybierzemy e-fakturę otrzymamy aż 10 zł rabatu!

Operator oferuje teraz także darmowy dostęp do internetu mobilnego przez 6 miesięcy, jeśli wybierzemy pakiety nielimitowanych minut i nielimitowanych SMS-ów za 26 zł. W takiej konfiguracji mamy całkiem sprytny abonament z nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami oraz 20 GB na transfer danych za kwotę 26 zł. Virgin Mobile zapowiada, że ta promocja ma być tylko początkiem atrakcji dla klientów oferty na abonament.

Abonament za 26 zł w Virgin Mobile

Elastyczność tworzenia abonamentu ma być wkrótce jeszcze większa – operator doda jeszcze więcej opcji z których będziemy mogli zbudować swój miesięczny abonament.

Oferta promocyjna „AlboJa” pakietów dodatkowych Virgin Mobile:

Pakiety dodatkowe w abonamencie Virgin Mobile
Pakiety dodatkowe w abonamencie Virgin Mobile

Tak jak w przypadku innych abonamentów, tak i w Virgin należy podpisać umowę, która zawierana jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Można ją rozwiązać bezpłatnie i bez konieczności płacenia jakichkolwiek kar umownych. Jeżeli nie chcemy zrywać abonamentu, ale nie chcemy też nic płacić można wyłączyć wszystkie pakiety tak, aby abonament wyniósł 0 zł. Można wówczas korzystać z usług komórkowych według standardowego cennika operatora.

Cennik usług podstawowych w Virgin Mobile:

Cennik usług podstawowych w ofercie abonamentowej Virgin Mobile
Cennik usług podstawowych

Więcej informacji oraz szczegółowe cenniki znajdziesz na stronie internetowej operatora w sekcji Abonament.