„White Rabbit Project” nowy serial Netflixa już 9 grudnia

Nowa produkcja Netflixa zatytułowana „White Rabbit Project” wygląda jak „Pogromcy mitów 2.0” (z ang. Mythbusters).

White Rabbit Project - Netflix (2016)

Pierwszy odcinek serialu „White Rabbit Project” z bohaterami serii „Pogromcy mitów” – Kari Byron, Tory Belleci i Grant Imahara – zostanie wyemitowany na platformie streamingowej już 9 grudnia 2016 roku.

Nowy serial naukowy White Rabbit Project, nie jest oficjalną kontynuacją Pogromcy mitów, ale wszystko wskazuje, że tak będzie odbierany. Gwazdy Mythbusters (Pogromców mitów) Kari Byron, Tory Belleci i Grant Imahara tym razem nie tylko będą badać dziwne zjawiska naukowe lub pozornie niemożliwe sceny filmowe. Pod lupę wezmą historycznie najdziwniejsze wynalazki i wydarzenia, aby naukowo sprawdzić i wytłumaczyć ich działanie lub istnienie.

W pierwszej zapowiedzi White Rabbit Projekt zaprezentowano kilka znanych trików z Mythbusters, w tym wybuchy, robotykę, armaty i łagodne tortury w imię nauki. Jest tam wszystko od gołębi szkoleniowych, robotów a nawet próby zjedzenia fantazyjnej potrawy z elektrodami…

Zobaczcie oficjalny trailer:

Po raz pierwszy usłyszałem o White Rabbit Project we wrześniu. Wszystkie odcinki serialu Netflixa trafią od razu do serwisu już 9 grudnia.

źródło: Netflix