Oto, jak wygląda ostatni level Pokémon GO

Zobacz, który maksymalnie poziom można osiągnąć w grze Pokémon GO – jakie dodatkowe itemy dostaniesz po levelu 40?

Jeśli zastanawiasz się, ile jest poziomów w popularnej grze mobilnej Pokémon GO, to wydaje się, że znamy odpowiedź. Jeden z graczy twierdzi, że osiągnął ostatni 40. level w Pokémon GO. Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda i co otrzymuje trener pokemonów, który ma poziom 40.

Level 40 w Pokemon GO

Zrzuty ekranu udostępnione w serwisie Reddit przez użytkownika _problemz pokazują, że osiągając level 40. w gracz otrzymuje: 40 Ultraballs, 40 Razz Berries, 4 Incenses, 4 Lucky Eggs, 4 Lure Models i inne itemy.

Niestety gracz trochę oszukiwał i przyznał, że doszedł do ostatniego poziomu w grze przy pomocy bota, który pomógł mu szybko zdobyć wysokie doświadczenie i punkty (XP). Oznacza to, że nie zrobił ani kroku, aby złapać pokemona w świecie rzeczywistym! Użytkownik _problemz napisał, że nie gra w tę grę i chciał jedynie zobaczyć, jak daleko można dojść w Pokémon GO.

Wydaje się to sporym osiągnięciem, jak na osobę, która złapała każdego pokemona w Ameryce Północnej, „nie ruszając się w tym celu  z fotela”. Wygląda na to, że póki co poziom 40. jest ostatnim levelem, do jakiego można dojść grając w pokemony. Niewykluczone jednak, że będą pojawiały się kolejne, przy okazji uaktualnienia mechaniki gry przez twórców.

Wytrenowane Pokemony użytkownika na poziomie 40 w grze Pokemon GO
Wytrenowane Pokemony użytkownika na poziomie 40 w grze Pokemon GO

Zdobywanie kolejnych poziomów, po osiągnięciu levelu 20. staje się znacznie utrudnione i ciężko wyobrazić sobie, aby bez pomocy sprytnych sposobów można w tak krótkim czasie dojść do ostatniego levelu osiągając 20 mln punktów XP. Użytkownik problemz z pewnością wysoko wyceni swój profil Pokémon GO :)

Sprawdź również jak przedstawia się zestawie wszystkich pokemonów dostępnych w grze Pokémon GO?

źródło: Business Insider – This guy claims to have reached the final level in 'Pokémon GO’