Szczegóły programu In Digital Marketing 2016!

Sprawdź szczegóły programu In Digital Marketing 2016, który odbędzie się 5-6 października i zarejestruj się na wydarzenie już dzisiaj.

Indigital Marketing 2016 (program konferencji)

Tak wielu zagranicznych ekspertów podczas In Digital Marketing jeszcze nie było. Zarejestruj się już dziś i bądź częścią największego w Polsce wydarzenia poświęconego marketingowi cyfrowemu oraz pracy w świecie mobile i online! Spotkaj się ze specjalistami z Polski i Europy, m.in. z Niemiec, Holandii, Finlandii, Estonii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: In Digital Marketing 2016 – konferencja i targi

Program konferencji In Digital Marketing 2016

Wśród poruszanych tematów na konferencji w agendzie In Digital Marketing 2016 znalazły się między innymi:

 • CONNECTED MARKETING : METODY I PRZYKŁADY ŁĄCZENIA ŚWIATA OFFLINE I ŚWIATA MOBILNEGO
  Richard Harless poruszy temat tego, w jaki sposób specjaliści ds. marketingu mogą zwiększyć efektywność rozwiązań mobilnych poprzez doznania dźwiękowe oraz wzrokowe, aby usprawnić komunikację z klientem i na bieżąco świadczyć usługi użytkownikom.
 • WEARABLE TECHNOLOGY – CO, JAK I DLACZEGO?
  Nowe technologie rozwijają się szybciej, niż jesteśmy w stanie się ich nauczyć. Wearable technologies to jedna z najnowszych gałęzi urządzeń i rozwiązań, które mają nam pomagać w życiu codziennym. Kamil Brzeziński opowie o tym, co ciekawego jest na tym rynku, jak może to służyć ludziom i przede wszystkim jak mogą to wykorzystać firmy.
 • JAK ODNIEŚĆ SUKCES DZIĘKI PRZEKAZOM WIDEO?
  Wszyscy wybierają przekazy wideo. Ale jak poradzić sobie z przejściem na przekazy wideo w tej nowej rzeczywistości medialnej. Magnus Zaar – ekspert ds. filmów internetowych – opisuje tę nową rzeczywistość związaną z filmami internetowymi. Podaje przykłady na to, co należy zrobić, a czego robić nie wolno…
 • AUDYT SEO I UŻYTECZNOŚCI
  Miłosz Woźniak, Digital Marketing Director w DDS Poland, omówi na przykładach najważniejsze kwestie UX, które mają wpływ na SEO.
 • DESIGN THINKING W PROJEKTACH CYFROWYCH ORAZ PROJEKTACH ZWIĄZANYCH Z MARKĄ
  Obecnie istnieje dość sporo materiałów związanych z pojęciem design thinking. Ale jak to się ma w rzeczywistości do projektów z ograniczonym budżetem oraz brakiem czasu na 2-3 dniowe szkolenia? Pia Betton opowie o paru małych projektach i pokaże Wam w jaki sposób nawet małe projekty mogą czerpać zyski dzięki takiemu tokowi rozumowania i takim metodom. Opierając się na praktycznym doświadczeniu związanym z licznymi projektami, Pia Betton zaprezentuje zestaw Method Cards tworzony na przestrzeni lat przez Edenspiekermann.
 • MARKETING VIA MOBILE MESSAGING APPS
  Komunikacja stała się już w pełni “mobilna”, głównie dzięki powstaniu takich aplikacji jak Snapchat, Whatsapp, itp. Użytkownicy łączą się, rozmawiają i wchodzą w interakcję ze znajomymi, markami i usługami poprzez aplikacje do obsługi wiadomości prawie przez 24 godziny na dobę. Stefan Bielau omówi związek cyfrowego marketingu z tym wielce angażującym i interaktywnym ekosystemem oraz szanse na jego przetrwanie.
 • DISRUPTIVE W BRANŻY MARKETINGOWEJ. CZYLI CZEGO POWINNIŚMY SIĘ BAĆ A JUŻ MUSIMY ZAAKCEPTOWAĆ
  Tomasz Woźniak opowie dlaczego disruptive innovation isotnie wpływa na branżę marketingową. Poda przykłady jak technologie, które miały wspierać marketerów pozbawiają dziś ich pracy. Uzasadni dlaczego agencje reklamowe i domy mediowe muszą szukać nowych modeli biznesowych i jaka była w tym rola rewolucji mobilnej. Postara się też przedstawić pozytywne przykłady, w których branża zareagowała właściwie i to w nich należy upatrywać przyszłych liderów.

Bilety są dostępne na stronie wydarzenia.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym In Digital Marketing 2016. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do zobaczenia już 5-6 października br. w EXPO XXI w Warszawie.

źródło: informacja prasowa organizatora