TIDAL za darmo od Play na 22. Przystanku Woodstock

Od 14 lipca 2016 roku klienci sieci komórkowej Play będą mogli przez tydzień korzystać z aplikacji TIDAL za darmo, na 22. Przystanku Woodstock.

TIDAL od Play za darmo przez cały 22. Przystanek Woodstock

Już 14 lipca br. rozpocznie się coroczne, trzydniowe święto muzyki i dobrej zabawy czyli 22. Przystanek Woodstock. Partnerem wydarzenia jest Play, który z tej okazji daje wszystkim swoim klientom, również osobom korzystającym z wybranych ofert Play na Kartę, możliwość korzystania z serwisu streamingowy TIDAL za darmo na tydzień! Na tym nie koniec działań operatora. Stworzona została specjalna aplikacja festiwalu, a wszyscy obecni w Kostrzynie nad Odrą, będą mogli korzystać z nielimitowanych rozmów i 2 GB internetu. Na przystanku Woodstock powstanie także Strefa Play, w której znajdzie się wiele atrakcji.

Przystanek Woodstock to jeden z największych festiwali w Europie. Od lat przyciąga ogromne rzesze fanów muzyki. Jego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Play, który wspiera Fundację Jerzego Owsiaka, był od lat również  partnerem Przystanku Woodstock. Operatora nie zabraknie również na 22. edycji Przystanku Woodstock.

Play zawsze był i jest blisko kultury i muzyki. Począwszy od angażowania muzyków do swoich akcji promocyjnych i reklam, przez promocję legalnych źródeł cyfrowej muzyki – serwisu TIDAL (apel Play „Wspieraj Legalną Muzykę #playtidal”), po współpracę ze Związkiem Producentów Audio-Video (ZPAV), która zaowocowała tytułem Oficjalnego Partnera Muzycznego dla TIDAL w sieci Play w ramach Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016. Ważnym elementem tych działań jest także sponsoring największego w Polsce festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock.

W związku z tegoroczną, 22. edycją festiwalu, Play przygotował doskonałą atrakcję dla wszystkich fanów muzyki. W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci i klienci ofert MIX  operatora, przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Z okazji Przystanku Woodstock, również klienci, korzystający z wybranych ofert Play na Kartę od 11 do 17.07 mogą za darmo korzystać z TIDAL. Co ważne, promocja dotyczy wszystkich, nie tylko uczestników festiwalu! A jak skorzystać z promocji? To proste, w momencie kiedy klient posiadający wybraną ofertę Play na Kartę, pobiera aplikację TIDAL i wybiera „wypróbuj”, przekierowany zostaje do aktywacji serwisu za darmo.

Powstała również specjalna playlista w serwsie TIDAL: Festival 2016: Przystanek Woodstock 

Playlista w TIDAL na 22. Przystanek Woodstock od Play

A jakie atrakcje zaplanował Play dla uczestników festiwalu? Jest ich mnóstwo! Fani muzyki, którzy będą bawić się na Przystanku Woodstock, będą mogli skorzystać z:

 • Nielimitowanych rozmów i 2 GB internetu od 14-17 lipca (*111*333*1#) promocja skierowana do Klientów posiadających Ofertę Play na Kartę oraz do Abonentów MIX.
 • Aplikacji Przystanek Woodstock (dostępnej na systemy Android i iOS), w której znajdą:
  • Harmonogram wszystkich koncertów i wydarzeń z osobistymi przypomnieniami
  • Interaktywną mapę festiwalu Przystanek Woodstock
  • Mapę dojazdu na Woodstock, warsztaty podczas festiwalu i wiele innych cennych informacji
 • Strefy Play, która składać się będzie z kolejnych 4 przestrzeni:
  • Strefy Kręcioły Jurka Owsiaka
  • Strefy kolorów – Red Lipstick Monster
  • Strefy klasyków YouTube’a – Macka Dąbrowskiego (Kanał Z dupy)
  • Strefy gamingowej – prowadzonej przez popularnych YouTuberów gamingowych m.in. Izak

Oraz innych atrakcji, takich jak strefa ładowania z ponad 1200 gniazdek, zjeżdżalni, stanowiska do rejestracji numerów telefonów, gadżety, sceny z animatorami oraz koncerty na żywo na telebimie.

Informacje o atrakcjach znajdują się również na stronie internetowej operatora.

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci i klienci ofert MIX  sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Pozwala to  im cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów operatora. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, klienci PLAY korzystający z usług na kartę, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 1 zł za dzień słuchania! Aplikacja mobilna TIDAL dostępna jest także dla abonentów pozostałych sieci komórkowych w cenie kilkunastu złotych miesięcznie.

źródło: informacja prasowa