MyTherapy przypomni Ci o leczeniu

Aplikacja mobilna MyTherapy przypomni Ci o zażyciu lekarstw i pomoże w utrzymaniu dobrej kondycji podczas terapii medycznej.

MyTherapy app

Medycyna, podobnie jak technologia rozwijają się w dynamicznym tempie, dlaczego zatem nie wykorzystać obu dziedzin do polepszenia naszego życia? Aplikacja MyTherapy dostarcza mechanizmu przypomnień o odpowiednim dawkowaniu lekarstw i uporządkowania planu leczenia w postaci prostej listy zadań – możesz zarządzać swoją terapią, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Aplikacja MyTherapy przypomni Ci o porach dawkowania lekarstw a Ty skupisz się na innych ważnych rzeczach w życiu. Dzięki opcjom śledzenia wagi i monitorowania czynności życiowych szybko dojdziesz do dawnej formy.

MyTherapy to kompleksowe zarządzanie zdrowiem w Twoim smartfonie

W aplikacji bardzo łatwo dodasz odpowiednie lekarstwa, wystarczy zeskanować kod kreskowy na opakowaniu leku i wpisać podane przez lekarza dawkowania. Aplikacja pozwoli monitorować postępy Twojego leczenia, które możesz wysłać na mejla lub wydrukować. W ten sposób możesz mieć pogląd na postępy w leczeniu i stan Twojej kondycji.

W MyTherapy stale poprawiane są dostępne funkcje, dzięki ciągłemu testowaniu przez użytkowników, którzy uczestniczą w leczeniu. W wyniku zintegrowanych badań, wykazano, że dzięki aplikacji pacjenci odczuli poprawę ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Badania zostały przeprowadzone przez wiodącą Europejską Akademię Medyczną w Charité w Berlinie. Dodatkowo, zgodnie z niemieckimi przepisami dotyczącymi ochrony danych, aplikacja nie przekazuje żadnych prywatnych dane użytkownika osobom trzecim. Ponadto, do korzystania z appki nie jest wymagana rejestracja.

Screen aplikacji MyTherapy Screen aplikacji MyTherapy

Wszystkie funkcje aplikacji MyTherapy w skrócie:

  • przypomnienia o wzięciu leków (dla wszystkich pacjentów, wszystkich chorób, dostępne są wszystkie leki)
  • podsumowanie o stanie zdrowia: ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi i nie tylko
  • śledzenie samopoczucia i objawów podczas leczenia
  • miesięczny raport zdrowia (które można wydrukować i przedstawić lekarzowi)
  • przyjaciele i rodzina mogą motywować Cię, aby pamiętać o lekach
  • pozytywny wpływ na przestrzeganie leków naukowo udowodniony przez Charité Berlin
  • brak rejestracji
  • ochrona danych: żadne informacje o użytkowniku nie są udostępniane stronom trzecim

Twórcy aplikacji planują wydać już wkrótce polskie tłumaczenie aplikacji. Uruchomiona pod koniec 2013 roku MyTherapy dostępna jest bezpłatnie na urządzenia z systemem Android w każdym kraju, a na iOS-a w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play