Polskie strony Apple Music

Apple udostępniło polską wersję stron Apple Music z podstawowymi informacjami i zaletami usługi.

Polskie strony usługi Apple Music

Na polskich stronach Apple’a wreszcie pojawiła się przetłumaczona wersja podstron poświęconych usłudze Apple Music. Już 30 czerwca 2015 roku będzie można rozpocząć korzystanie z serwisu streamingowego Apple Music. Jednak na polskich stronach widnieje zapowiedź: Już wkrótce. Wtedy też, Apple udostępni finalną wersję systemu iOS 8.4.

Strona internetowa usługi dostępna jest pod adresem: apple.com/pl/music

Poniżej najważniejsze informacje ze strony, na temat nowej muzycznej usługi Apple’a.

Apple Music – muzyka w każdej postaci w jednym miejscu

Muzyka – nie umiemy do niej podejść inaczej, niż z pasją. Jest naszą inspiracją i siłą napędową od samego początku. Postanowiliśmy więc dodać coś od siebie. Dać Ci muzykę bez ograniczeń poprzez dostęp do milionów utworów. Przekazać osobiste rekomendacje ludzi, którzy znają się na muzyce i ją kochają. Pogłębić relacje między muzykami a ich fanami. I przedefiniować radio dzięki nowej, globalnej i całodobowej stacji. Tak stworzyliśmy Apple Music. A to dopiero początek.

Usługa Apple Music to: aplikacja do streamingu zasobów iTunesa – Muzyka, serwis Connect i całodobowe Radio Beats 1.

Muzyka

Kiedy masz subskrypcję, cała muzyka, którą już masz, mieszka razem z całą biblioteką Apple Music. Dysponujesz takim wyborem fantastycznej muzyki, że przyda Ci się znawca, który pomoże znaleźć ten idealny kawałek. Nasi eksperci starannie dobierają utwory, wykonawców i albumy kierując się tym, czego słuchasz i co lubisz. A gdy tylko zechcesz dowiedzieć się, co nowego w muzyce, nasi eksperci podsuną Ci najświeższe i najciekawsze dla ciebie brzmienia.

Connect

Connect to miejsce, gdzie fani i artyści mają bezpośredni kontakt. Fani widzą każdą nowość, którą publikuje artysta i mogą ją skomentować, polubić, lub udostępnić. Niepublikowane demo, akustyczna wersja najnowszego hitu, film nakręcony przy nagraniu w studio — wszystko to, z pierwszej ręki, czeka w serwisie Connect.

Radio Beats 1

Takiego radia jeszcze nie było. Beats 1 nadaje najnowszą muzykę, wywiady i audycje kulturalne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Odbieraj razem z całym światem program nadawany z Los Angeles, Nowego Jorku i Londynu. Na nasze pozostałe stacje też spojrzysz inaczej i posłuchasz ich na nowo. Muzyczni eksperci Apple zrobili z nim coś niesamowitego, spodziewaj się więc ulubionych gatunków w całkiem nowym wydaniu.

Subskrypcja i ceny Apple Music

W bezpłatnym, trzymiesięcznym okresie próbnym masz dostęp do całej oferty Apple Music na telefonie iPhone, iPadzie, iPodzie touch, Macu i pececie.

  • Subskrypcja jednoosobowa: daje Ci dostęp do całej biblioteki Apple Music, rekomendacji ekspertów, najlepszych muzycznych nowości polecanych przez Apple i możliwość nieograniczonego przeskakiwania piosenek w naszych stacjach radiowych.
  • Subskrypcja rodzinna: cały świat muzyki dla całej rodziny.2Nieograniczony dostęp do Apple Music na wszystkich urządzeniach dla grupy do sześciu osób.

Co masz w subskrypcji Apple Music?

Opcje subskrypcji Apple Music (co znajduje się w pakiecie?)

Więcej na temat subskrypcji Apple Music przeczytasz tutaj.

źródło: Apple Music