Google Photos z nielimitowanym miejscem na zdjęcia i wideo

Od dzisiaj startuje usługa Google Photos (Zdjęcia Google) z nieograniczonym miejscem na przechowywanie zdjęć i filmów prosto przez aplikację mobilną na iOS-a i Androida.

Google Photos - Google Zdjęcia bez limitu miejsca na przechowywanie zdjęć i filmów
W każdej sekundzie powstaje mnóstwo zdjęć i filmów wideo. Na całym świecie są tryliony zdjęć, a kolejny bilion przybędzie tylko w tym roku.

Im więcej chwil możemy uchwycić, tym większym wyzwaniem staje się to gdzie i jak przechowywać te zdjęcia? Zdjęcia i filmy zajmują większość miejsca na urządzeniach mobilnych, dyskach twardych komputerów i w różnych usługach internetowych. A miejsce na zdjęcia stale się kurczy. Jesli macie mnóstwo zdjęć w różnych miejscach, to jest prawie niemożliwe, żeby odnaleźć potrzebne zdjęcie.

Google zrobiło to lepiej wprowadzając nową usługę Google Photos (Google Zdjęcia) – samodzielną usługę, dzięki której możecie bez limitu przechowywać wysokiej rozdzielczości zdjęcia i filmy prosto z urządzeń mobilnych przez aplikację mobilną na Androida i iOS-a oraz przez przeglądarkę z komputera. Usługo pomaga organizować, przeglądać i udostępniać zdjęcia.

Google Photos – to miejsce dla wszystkich zdjęć i filmów

Google Photos (Google Zdjęcia) oferuje jedno, całkowicie bezpieczne i prywatne miesjce na wspomnienia z całego naszego życia – to taki album naszych czasów na cyfrowe zdjęcia i filmy. Dzięki usłudze mamy dostęp do naszych wspomnień z dowolnego miejsca i urządzenia. Multimedia są automatycznie synchronizowane i backupowane, więc mamy pewność, że nie zostaną skasowane, nawet po usunięciu z urządzenia.

Usługa Google Photos pozwala zachowywac zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości do 16 MP i filmy do 1080 p. Sprawdź centrum pomocy usługi.

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google automatycznie porządkują wspomnienia według kategorii: ludzie, miejsca i najważniejsze chwile. Nie trzeba ich oznaczać etykietą i tracić czas na tworzenie albumów. Aby znaleźć szukaną fotografię wystarczy skorzystac z prostego wyszukiwania.

Aplikacja może pomóc szybko poprawić zdjęcie, stworzyć własne kolaże, animacje i filmy z podkładem muzycznym i nie tylko! Aplikacja umożliwia oczywiście także łatwe udostępnianie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych

Usługa dostępna jest od dzisiaj pod adresem: photos.google.com

Jednocześnie udostępnione zostały aplikacje mobilne Google Photos na iPhone’a i iPada oraz aplikacja Zdjęcia na urządzenia z Androidem. Kliknij w powyższe linki, aby pobrać aplikację na swoje urządzenie ze sklepu Google Play lub App Store.

źródło: Anil Sabharwal, szef Google Photos (Google Zdjęcia) – Picture this: A fresh approach to Photos