OnePlus wypuściło teaser Back to Basics

Back to Basics – tak brzmi hasło na grafikach teasera, który być może zapowiada rezygnację z systemu Cyanogen w telefonach OnePlus One.

OnePlus - Back to Basics

Firma OnePlus opublikowało dziś na wszystkich swoich profilach w mediach społecznościowych teasera z mottem na jutro: Back to Basics. Tak naprawdę nikt nie wie, co firma planuje na 30 stycznia 2015 roku? Grafika z całą pewnością nawiązuje do logo popularnego serialu Breaking Bad, ale nie jest jasne, co to może oznaczać.

Breaking Bad

Rozpoczęła się również aktualizacja modeli OnePlus One bez brandu Cyanogen na obudowach telefonów.  Poniżej tylna obudowa nowego OnePlus One, który został udostępniony przez Roberta Wisza na Google+:


Nie sądzę, aby teaser zapowiadał coś dużego na 30.01.2015 r., tym bardziej, że firma zapowiedziała już, że najnowszy model smartfona ukaże się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2015 roku. Bardziej prawdopodobne jest ogłoszenie, że firma odchodzi od domyślnego mobilnego systemu operacyjnego Cyanogen i być może ogłosi własną wersję czystego Androida? Wiemy, że firma pracuje nad własnym ROM-em … więc może nadszedł czas, żeby o tym opowiedzieć?

Więcej szczegółów dowiemy się już jutro.

źródło: OnePlus One