Puszczak do tworzenia memów ze smartfona

Aplikacja mobilna Puszczak służy do szybkiego tworzenia memów w oparciu o zdjęcia znajdujące się w telefonie.

Aplikacja Puszczak

Puszczak to prosta, rodzima aplikacja, która pozwala bardzo szybko tworzyć memy, komiksy i umieszczać je na dedykowanej stronie puszczak.com. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie z albumu lub rolki aparatu, dodać tytuł, opcjonalnie opis i nacisnąć Wyślij. Wpis pojawi się w kolejce, skąd może wyruszyć dalej, zbierając odpowiednią liczbę pozytywnych ocen. Później można go rozbudować ze znajomymi o kolejne odpowiedzi.

Przykład:

Puszczak - komiks

Aplikacja nie zbiera danych osobowych. Do rejestracji wystarczy e-mail, login i hasło. Reklam też nie ma, dzięki temu zadbano o jak najlepszą wydajność. Autorzy w kolejnych wersjach aplikacji mobilnej mają zamiar dodawać rozbudowane funkcjonalności, znane z wersji internetowej serwisu oraz naturalnie poprawiać wykryte błędy.

Dedykowana aplikacji strona WWW pozwala skorzystać z bogatszej funkcjonalności. Wpisy można rozwijać ze znajomymi o kolejne wiersze, rozbudowując je swoją odpowiedzią. Warto też skorzystać z systemu komentarzy, ulubionych lub tworzyć nowe wpisy w oparciu o wcześniej przygotowane schematy.

Aplikacja Puszczak Aplikacja Puszczak

Opis aplikacji ze sklepu Google Play:

Puszczak to szybka, lekka i wygodna aplikacja do puszczania zabawnych zdjęć/memów.Aby coś puścić wystarczą trzy kroki:

  • wybierz zdjęcie,
  • dodaj do niego opis,
  • naciśnij na przycisk WYŚLIJ.

Nowy wpis pojawia się w kolejce gdzie czeka na głosy odwiedzających. Po zebraniu odpowiedniej liczby głosów opuszcza kolejkę. Przy wstawianiu puszczaków pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu. Zakazane jest udostępnianie między innymi treści od lat 18, faszystowskich czy obrażających religię. Przez aplikację można:

  • wstawiać komiksy/memy będące połączeniem kilku zdjęć (w oparciu o gotowe schematy),
  • rozwijać komiksy/memy o kolejne odpowiedzi (samemu lub wraz ze znajomymi),
  • pisać komentarze,
  • tworzyć listę ulubione,
  • korzystać z top.

Aplikację możecie wypróbować i pobrać za darmo na telefony z Androidem ze sklepu Google Play.

Pobierz z Google Play