Bezpłatne rozmowy z telefonami w Skype’ie przez miesiąc!

Skype uruchomił promocję na darmowy miesiąc rozmów z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w ramach pakietu „Świat bez ograniczeń”.

Skype promocja na darmowe rozmowy z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi

Już dzisiaj możecie skorzystać z bardzo ciekawej promocji komunikatora Skype, na darmowe rozmowy z wszystkimi telefonami komórkowymi i stacjonarnymi na prawie całym świecie. Warto skorzystać z promocji szczególnie, jeśli planujecie wyjazd za granicę.

Na specjalnej stronie promocyjnej: skype.com/pl/offers/free-unlimited-world-calling-subscription/ możecie „zakupić” promocyjny miesięczny pakiet rozmów „Swiat bez ograniczeń” za 0 zł.  Płatność należy wykonać kartą kredytową lub przez system PayPal. Należy pamiętać, że zakupując pakiet promocyjny, automatycznie uaktywniamy odnawialną comiesięczną subskrypcję o wartości 43,99 zł (12,06 euro z VAT). Oczywiście możecie z niej w każdym momencie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Zalety promocji Skype’a

Zalety korzystania ze Skype'a

Dzięki okresowi próbnemu na abonament Świat — bez ograniczeń z pewnością pokochasz rozmowy przez Skype’a. Co zyskujesz:

  • brak obowiązku wykupienia abonamentu po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego¹
  • dzwoń, kiedy chcesz — każdego dnia, o dowolnej porze
  • rozmowy bez ograniczeń² z użytkownikami telefonów komórkowych w 8 krajach/regionach oraz użytkownikami telefonów stacjonarnych w 63 krajach/regionach — pierwszy miesiąc za darmo
  • dzwoń z telefonu komórkowego, tabletu, laptopa lub telewizora³

UWAGA!

Pamiętajcie, że wykupując promocyjny abonament, automatyczne aktywujecie cykliczne odnowienie z podanej karty lub konta PAyPal – tę opcję możecie wyłączyć w dowolnym momencie w Ustawieniach konta.

Skype - świat bez ograniczeń - płatność

Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w następujących krajach i regionach: Chiny, Guam, Kanada, Portoryko, Singapur, Specjalny Region Administracyjny Hongkong (Chiny), Stany Zjednoczone i Tajlandia.

Tylko połączenia z telefonami stacjonarnymi w następujących krajach i regionach: Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Indonezja (Dżakarta), Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kolumbia, Korea, Kostaryka, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
¹ Oferta zależy od dostępności. Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden abonament Świat — bez ograniczeń. Aby móc skorzystać z oferty, należy posiadać lub utworzyć konto Skype i podać prawidłowe dane dotyczące płatności. Pierwszy miesiąc jest zupełnie bezpłatny. Jeżeli nie zrezygnuje się z abonamentu w ciągu 27 dni od rozpoczęcia okresu próbnego, abonament będzie automatycznie przedłużany, a na koniec okresu próbnego z karty kredytowej zostanie automatycznie pobrana kwota 10,49 € (12,06 € z VAT) i będzie ona pobierana także w każdym kolejnym okresie abonamentowym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu zmieniania abonamentu, rezygnacji z niego oraz modyfikowania okresu abonamentowego, kliknij tutaj.

Aby uzyskać informacje na temat zasad zwrotu kosztów przez firmę Skype, kliknij tutaj.

Możesz anulować abonament w dowolnej chwili podczas pierwszych 27 dni. Oferta nie jest dostępna w Australii, Brazylii, Chinach, Francji, Korei Południowej i na Tajwanie. Firma Skype zastrzega sobie prawo do wycofania tej oferty w dowolnej chwili.

² Obowiązują zasady właściwego użytkowania. Z wyjątkiem numerów specjalnych, typu premium lub nieprzydzielonych do danego regionu geograficznego. Rozmowy z użytkownikami telefonów komórkowych tylko w wybranych krajach/regionach.

³ Wymagane jest zgodne urządzenie, system operacyjny i akcesoria.

źródło: Skype