Uaktualniona aplikacja WWDC

Apple uaktualniło swoją oficjalną aplikację WWDC oraz udostępniło szczegółowy harmonogram konferencji WWDC 14.

Aplikacja WWDC

Do tegorocznej konferencji WWDC 2014 (Apple Worldwide Developers Conference) pozostało niecałe dwa tygodnie (zobacz: WWDC 2014 odbędzie się w dniach 2-6 czerwca). Dzisiaj Apple wydało zaktualizowaną wersję 2.0 oficjalnej aplikacji wydarzenia na iPhone’a i iPada.

W nowej wersji mamy całkowicie odświeżony interfejs użytkownika, odzwierciedlający zmiany wprowadzone wraz z premierą systemu iOS 7 podczas ubiegłorocznej konferencji WWDC. Aktualizacja zawiera również nową pomarańczowo-purpurową ikonę oraz najnowszy harmonogram tegorocznej konferencji. Uczestnicy (deweloperzy) konferencji mogą go pobrać już teraz z aplikacji.

Apple Worldwide Developers Conference 2014 rozpocznie się w poniedziałek 2 czerwca w San Francisco, czyli już za 12 dni. Wówczas dowiemy się zapewne o nowych wersjach systemu mobilnego iOS i desktopowego OS X. Prawdopodobnie konferencja będzie skupiała się głównie na najważniejszych zmianach w systemie operacyjnym Mac – pierwszym następcy po Mavericksie, czyli OS X 10.10. Wtedy też zostanie udostępniona publicznie. Najnowsza wersja systemu iOS najpewniej będzie posiadać między innymi nowe oprogramowanie Healthbook, oraz nowe funkcje wielozadaniowości na iPada.

aplikacja WWDC na iPhone'a

Aplikację WWDC 2.0 możecie pobrać z App Store’a, klikając tutaj.