Warszawskie Targi Książki też mają aplikację mobilną

Organizatorzy Warszawskich Targów Książki przygotowali specjalną aplikację mobilną towarzyszącą wydarzeniu.

Warszawskie Targi Książki aplikacja mobilna

Warszawskie Targi Książki świętują w tym roku swój piąty jubileusz. Z tej okazji organizatorzy przygotowali ciekawy program rozłożony na 4 dni, począwszy od czwartku 22 maja do niedzieli 25 maja 2014 r. Nie zabrakło równiez dedykowanej aplikacji mobilnej towarzyszącej wydarzeniu.

Aplikacja Warszawskie Targi Książki niczym nie zaskakuje i jest prostą appką z informacjami na temat samego wydarzenia. Podzielona została na pięć głównych kategorii. Strona główna to po prostu logo targów z promocyjnego plakatu. W prawym górnym rogu można znaleźć „n!” z cyferką jeśli został dodany nowy nieprzeczytany news. Kolejną zakładką jest Program, gdzie możemy znaleźć harmonogram imprezy z podziałem na dni, godziny, każda pozycja posiada krótki opis prelekcji. Przy niektórych wykładach przeczytać możemy więcej szczegółowych informacji. Kategoria Autorzy zawiera chronologicznie ułożone nazwiska pisarzy lub wydawców, z którymi można się spotkać na targach. Wydarzenia możemy filtrować po dniach, lub wyświetlić wszystkie na raz. Pod mapą kryją się oczywiście wskazówki dojazdu do miejsca imprezy przedstawione na mapie. A w ostatniej zakładce więcej umieszczono wyszukiwarkę, informację o organizatorach i partnerach targów oraz galerię zdjęć i ankietę dla uczestników.

Warszawskie Targi Książki aplikacja mobilna

Aplikacja nie powala swoją funkcjonalnością i urodą, ale zawiera wszystkie niezbędne informacje, jakie powinny znaleźć się w tego typu przewodniku dla imprezy. Więcej informacji znajdziecie na pewno na oficjalnych stronach internetowych, która działa płynniej niż appka. Niewątpliwie godne pochwały jest, że tego typu wydarzenia wypuszczają własne dedykowane narzędzia, które ufam, że będą dopracowywane i w przyszłym roku zaskoczą nas jeszcze bardziej.

Aplikację Warszawskie Targi Książki możecie pobrać na Androida i iOS-a.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

Film promujący Warszawskie Targi Książki 2014