SlatePro – biurko stworzone pod urządzenia Apple’a

SlatePro to biurko zaprojektowane specjalnie dla posiadaczy produktów Apple’a, które z pewnością kupiłby sam Steve Jobs.

SlatePro

Chcielibyście mieć biurko, które zaprojektowane byłoby specjalnie pod Wasze urządzenia, kredki, kubki i dokumenty? Twórcy SlatePro stworzyli mebel, którym nie pogardziłbym żaden użytkowników produktów Apple’a. Perforowana powierzchnia z bambusa na wytrzymałych stalowych nogach sprawia wrażenie prostego i porządnego cacka. Otwory na blacie służą do zapewnienia cyrkulacji powietrza i odprowadzenia niepotrzebnie plątających się kabli zasilania.  Jest nawet uchwyt na kubek, wycięcia na iPhone’a i iPada i wgłębienie na spadające ołówki i długopisy.

Sam pomysł jest godny uwagi i sam chciałbym mieć takie biurko, choć nie powala swoim stylem. Wątpliwe jest również rozwiązanie na utrzymanie iPada i iPhone’a – czy nacisk nie uszkodzi droższych od biurka urządzeń mobilnych?

Zaprojektowane przez Nathana Mummerta z iSkelter biurko można już zamówić w przedsprzedaży za 448 dolarów. Dostawa zapowiadana jest już w czerwcu. Cena w przeliczeniu na złotówki to około 1359 zł, to sporo, zważywszy, że cena ma wzrosnąć do 698 dolarów, gdy ruszy pełna produkcja. Kupilibyście?

Więcej o projekcie przeczytacie na stronach: kickstarter

źródło: CultOfMac, Kickstarter