Magiczna łamigłówka „The Enchanted World” trafia do App Store’a

Od 7 maja 2024 roku pobierzesz grę logiczną „The Enchanted World”, która przeniesie Cię w magiczny świat, w którym musisz rozwiązywać ekscytujące zagadki.

Gra mobilna „The Enchanted World”

Wcielając się w rolę wróżki musisz podróżować przez różne krainy i łączyć je w całość, aby móc kontynuować swoją podróż. Ta krótka gra niezależna będzie dostępna do jednorazowego zakupu za 3,99 euro i można ją wypróbować za darmo, zanim zdecydujemy się na wykupienie pełnej wersji. The Enchanted World studia Noodlecake nie jest nową grą, ponieważ była ona jednym z pierwszych tytułów udostępnionych w Apple Arcade.

➔ CZYTAJ TEż: „Pilgrims” teraz także w sklepie App Store

Po wygaśnięciu umowy z Apple gra The Enchanted World będzie regularnie udostępniana w App Storze dla każdego.

30 ekscytujących zagadek w Zaczarowanym Świecie

W The Enchanted World znajdziesz ponad 30 łamigłówek, które musisz rozwiązać. Podróżujesz w sumie przez dziewięć różnych światów. Podstawowa historia jest opowiedziana wyłącznie za pomocą dźwięku, muzyki i projektu gry. Nie powinno Cię więc niepokoić, że gra dostępna jest wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Minimalistyczna, a zarazem kolorowa grafika zachwyca także kreatywnymi animacjami.

The Enchanted World jest wykonany ręcznie i pochodzi od niezależnego studia gier Noodlecake z Kanady. Moim zdaniem zwiastun gry obiecuje naprawdę pięknie zaprojektowaną i przemyślaną grę, która zapewnia niezłą rozrywkę.

Od 7 maja 2024 roku można będzie pobrać i grać w The Enchanted World za darmo. Jeśli chcesz odblokować pełną wersję, możesz to zrobić, dokonując jednorazowego zakupu w aplikacji za 3,99 euro. Dzięki temu gra jest wolna od reklam i można w nią grać bez subskrypcji. Aby grać, potrzebujesz iPhone’a lub iPada z zainstalowanym co najmniej systemem iOS lub iPadOS 13.0 lub urzadzenia z Androidem

Cechy gry

  • Ciesz się efektowną grafiką low-poly w połączeniu z pięknymi animacjami.
  • Rozwiąż ponad 30 trudnych, ręcznie wykonanych łamigłówek z przesuwanymi kafelkami.
  • 9 zupełnie różnych krain z unikalnymi zestawami płytek.
  • Dodatkowe poziomy zimowe w edycji świątecznej.
  • Daj się oczarować narracji przekazywanej wyłącznie poprzez hipnotyzujące efekty wizualne i muzykę.
  • Weź udział w kulminacyjnej bitwie logicznej z potężnym bossem.
  • Interakcja ze światem i postaciami wokół ciebie.
  • Spaceruj krętymi ścieżkami Zaczarowanego Świata.
  • Zanurz się w oryginalnej ścieżce dźwiękowej i bogatych efektach dźwiękowych. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, zalecane są słuchawki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store