Nowa oferta Magenta Dom z abonamentem komórkowym, internetem i TV w jednym pakiecie

T-Mobile wystartowało z promocją nowej oferty internetu domowego i telewizji nawet przez 2 lata za 0 zł z rabatami dzięki ofercie Magenta Dom.

Promocja Magenta Dom w T-Mobile (kwiecień 2024)

Tym razem w ofercie Magenta Dom z abonamentem komórkowym, światłowodem i telewizją w jednym pakiecie, dzięki rabatom klienci otrzymują internet domowy oraz telewizję nawet przez 2 lata za 0 zł. Im więcej umów na abonament komórkowy w T-Mobile, tym więcej oszczędności. Najwyższe prędkości internetu domowego wspominane w ofercie i kampanii podane są w oparciu o testy SpeedTest.pl.

➔ ZOBACZ TEŻ: Jaki wybrać internet z telewizją do domu? – ranking ofert

Dzięki najnowszej promocji, w ramach pakietu Magenta Dom klienci otrzymują światłowód i telewizję nawet 2 lata za 0 zł z rabatami. W pakiecie Magenta Dom operator oferuje: abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie w sieci 5G, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 164 kanałami, wśród których nie zabrakło takich stacji jak: HBO, Eleven Sports, Eurosport, AXN, AMC, History, Romance TV, Paramount Network czy Disney Channel oraz wiele innych stacji telewizyjnych, w tym 6 kanałów w jakości 4K. Co więcej, wszyscy klienci oferty Magenta Dom otrzymują także bezpłatny dostęp do setek filmów i seriali w ramach kolekcji VOD.

W jaki sposób można skorzystać z promocji? Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Co ważne – im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

Im więcej, tym lepiej

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez 2 lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (do 300 Mb/s) oraz telewizją z pakietem TV S za darmo.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję z pakietem TV S oraz światłowód do 300Mb/s na 12 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję z pakietem TV S oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s przez 6 miesięcy za darmo.

Światłowód i telewizja nawet 2 lata za 0 zł z rabatami w T-Mobile (kwiecień 2024 r.)
Światłowód i telewizja nawet 2 lata za 0 zł z rabatami w T-Mobile (kwiecień 2024 r.)

Rozmawiaj do woli

Przygotowano również coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na nieograniczone rozmowy i świetną jakość internetu w smartfonie. Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat.

Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 6 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje aż 12 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Oferta na kartę w T-Mobile z 5200 GB ekstra przez rok w nowej odsłonie kampanii

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie.

Abonament komórkowy nawet 2 lata za 0 zł z rabatami w T-Mobile (kwiecień 2024 r.)
Abonament komórkowy nawet 2 lata za 0 zł z rabatami w T-Mobile (kwiecień 2024 r.)

Ofercie towarzyszy kampania promocyjna w internecie, social mediach, na nośnikach OOH i w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VML. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

Szczegółowy regulamin oferty dostępny jest na tej stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska