Switch UGREEN DisplayPort 8K z z 3 portami DP 1.4!

Przełącznik UGREEN DisplayPort 8K, posiadający trzy porty DP 1.4, można teraz kupić w USA za pośrednictwem sklepu Amazon.

Switch UGREEN DisplayPort 8K

UGREEN wprowadził na rynek amerykański przełącznik DisplayPort 8K. Model jest dwukierunkowym rozdzielaczem DisplayPort 1.4, umożliwiającym podłączenie dwóch źródeł do jednego monitora lub korzystanie z jednego źródła i przełączanie pomiędzy dwoma monitorami. Gadżet obsługuje rozdzielczości 8K przy 30 Hz, 4K przy 240 Hz i 2K przy 144 Hz z szybkością transferu do 32,4 Gb/s.

To dwukierunkowe urządzenie posiada trzy porty DP 1.4 (dla kabli DisplayPort), co pozwala na łatwe przełączanie pomiędzy wieloma wejściami i wyjściami. Funkcje obejmują obsługę rozdzielczości 8K przy 30 Hz, technologie Dolby Vision i AMD FreeSync.

Przełącznik DisplayPort 8K jest zgodny z dynamicznym HDR Chroma, Dolby Vision, HDR10 i HDCP 2.2 i 2.3, zapewniając szczegółowy obraz. Ponadto obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania AMD FreeSync i NVIDIA G-SYNC zapewnia niskie opóźnienia w grach i płynniejszy obraz.

Nowe urządzenie UGREEN może być używane z wieloma urządzeniami wyposażonymi w standardowy DisplayPort, takimi jak komputery, laptopy, konsole do gier, karty graficzne NVIDIA RTX, karty graficzne AMD Radeon RX, HDTV i Fire TV. Obsługiwane są gadżety z systemami Windows, Linux i macOS, a także np. w systemie kina domowego, w salach konferencyjnych i w szkołach.

Switch UGREEN DisplayPort 8K jest wyposażony w kabel DP o długości 3,3 stopy (~1 m) i kabel zasilający USB-A na USB-C o długości 3,3 stopy (~1 m); wbudowana lampka kontrolna pokazuje, kiedy urządzenie jest zasilane i działa.

Switch UGREEN DisplayPort 8K
Switch UGREEN DisplayPort 8K

Nowy przełącznik UGREEN DisplayPort Switch 8K można kupić w USA za pośrednictwem Amazon za 29,99 USD. Kupon na stronie oferuje obecnie klientom 10% zniżki, obniżając cenę do 26,99 USD. Nie jest jasne, czy i kiedy gadżet mógłby zostać wprowadzony na inne rynki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | UGREEN