Darmowe AirPodsy za zaszczepienie dla nastolatków z Waszyngtonu

Waszyngton rozdaje darmowe słuchawki AirPods nastolatkom, którzy zaszczepią się przeciwko COVID-19.

Darmowe słuchawki AirPods za szczepienie dla nastolatków w Waszyngtonie

Dzieci w wieku od 12 do 17 lat mogą od teraz przyjmować szczepionkę COVID-19 w Stanach Zjednoczonych. Starając się spopularyzować szczepienia, władze Waszyngtonu postanowił między innymi rozdawać bezpłatne AirPodsy (do wyczerpania zapasów! nie podano jaka jest łączna pula), aby zachęcić dzieci do zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Według raportu The Hill, burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser postanowiła rozdać darmowe słuchawki AirPods dzieciom, które przyjmą pierwsze szczepienie przeciwko COVID-19. Oprócz darmowych słuchawek AirPods, dzieci mogą również otrzymać kartę podarunkową o wartości 51 USD lub „przyczynić się do tego”, aby Waszyngton stał się 51. stanem USA.

Korzyści są dostępne tylko w trzech ośrodkach szczepień w DC: Brookland MS, Sousa MS lub Johnson MS. Oprócz darmowych korzyści AirPods, dzieci mają również szansę na wygranie 25 000 $ w postaci stypendium lub iPada i słuchawek, powiedział burmistrz.

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, zanim nastolatkowie pobiegną zaszczepić się do centrum szczepień i odbiorą darmowe AirPodsy

  • To musi być pierwsze szczepienie przeciwko COVID-19.
  • Z każdym dzieckiem musi przyjść na szczepienie rodzić lub opiekun prawny.
  • Trzeba ze sobą wziąć legitymację szkolną, kartę DC One, kartę Kids Ride Free, kartę zgłoszenia lub dowód rejestracji.

Jeden rodzic/opiekun na ucznia otrzymuje jedną kartę podarunkową na dziecko, które otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 za pośrednictwem strony Youth Vaccine Giveaway.

Warunki promocji – AirPodsy za szczepienie nastolatków w Waszyngtonie
Warunki promocji – AirPodsy za szczepienie nastolatków w Waszyngtonie

Jeśli jesteś studentem i chcesz odebrać darmowe słuchawki AirPods, możesz je zdobyć w ramach promocji Apple’a Powrót do szkoły.

Co sądzisz na temat rozdawania przez władze DC darmowych słuchawek AirPods?

źródło: @MayorBowser | iPhoneHacks