Xbox Game Pass na PC w formacie 3-mies. dostępu

Od 17 września 2020 roku w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt i Empik można nabyć 3-mies. subskrypcję Xbox Game Pass na PC.

Xbox Game Pass na PC 3 miesiące

Nowa 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass na PC umożliwia dostęp do grania w ponad 100 wysokiej jakości gier. Ponadto, w ramach XGP na PC użytkownicy będą mogli wkrótce skorzystać z usługi EA Play, która zapewnia jeszcze więcej świetnych tytułów od Electronic Arts. Wystarczy komputer z systemem Windows 10 i dedykowana aplikacja Xbox, aby móc wejść w świat swoich ulubionych gier i cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie.

Na graczy czeka obszerna biblioteka ponad 100 tytułów stworzonych z myślą o PC, jak i możliwość zagrania w zupełnie nowe gry z Xbox Game Studios w dniu ich uruchomienia. To nadal jednak nie wszystko. Po zakupie Xbox Game Pass na PC otrzymasz dostęp do ekskluzywnych zniżek oraz ofert na wyłączność. Kod można wykorzystać w dowolnym momencie – nie posiada on ograniczenia daty przydatności. 

Nie zabrakło też niespodzianki dla fanów gier tworzonych przez Electronic Arts. Na XGP na PC wkrótce pojawi się usługa EA Play, dzięki której gracze otrzymają natychmiastowe dostępy do kolekcji ulubionych serii i najlepszych tytułów EA na komputerach, a także ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze, do specjalnej zawartości przeznaczonej wyłącznie dla subskrybentów oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier.

Zestawienie abonamentów w ramach Xbox Game Pass:

Game Pass SklepyMS Store
Ultimate (1 mies.)
Ultimate (3 mies.)
na PC (1 mies.)
na PC (3 mies.)
na konsole (1 mies.)
na konsole (3 mies.)
na konsole (6 mies.)

Xbox Game Pass na PC w formacie 3 miesięcznego dostępu można nabyć w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt oraz Empik. 

źródło: Microsoft