Dom’s Dodge Charger z LEGO już od 27 kwietnia!

Nic nie sprawi fanom „Szybkich i wściekłych” takiej frajdy, jak zestaw do zbudowania LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger dla dzieci i dorosłych.

LEGO Technic Dom's Dodge Charger (The Fast and the Furious)

Model nawiązuje do kultowego samochodu Dodge Charger R/T z lat 70. i ma mnóstwo realistycznych detali. Pod maską znajdziesz zbudowaną z klocków wersję kultowego silnika V8. Model ma też inne fajne funkcje, takie jak ruchome tłoki, zawieszenie z wahaczami, układ kierowniczy i dmuchawę powietrza.

W bagażniku są nawet butle z podtlenkiem, bez których Dom nie mógłby tak pędzić. Zupełnie jak w prawdziwym samochodzie! Budowanie repliki słynnego auta Dominika Toretto będzie wielką atrakcją dla każdego dziecka w wieku od 10 lat.

Gotowy model Dodge’a Chargera pozwoli fanom odgrywać klasyczne sceny pełnych napięcia ulicznych pościgów z Szybkich i wściekłych (tyt. oryg. The Fast and the Furious), więc zabawa będzie jeszcze lepsza. Niesamowita kreatywna zabawka konstrukcyjna W świecie zestawów LEGO Technic zaawansowane zabawki czekają na fanów budowania z LEGO, którzy są gotowi do kolejnych wyzwań.

Ta niesamowita replika klasycznego muscle cara z zestawu LEGO® Technic Dom’s Dodge Charger (42111), da fanom inspirację do odtwarzania ulubionych scen z filmu „Szybcy i wściekli”.

Zestaw ma aż 1077 elementów, więc będzie doskonałym wyzwaniem konstruktorskim dla każdego małego i dużego wielbiciela zabawkowych samochodów. Model pozwala poczuć emocje towarzyszące jeździe prawdziwym samochodem: ma ruchome tłoki, zawieszenie, układ kierowniczy i dmuchawę powietrza. Po zabawie można postawić go na półce w kultowej pozycji na tylnych kołach.

Jeżeli szukasz fajnego prezentu dla dziecka w wieku od 10 lat lub dorosłego, którego pasją są samochody? To będzie świetny wybór. Fani mogą zbudować model samochodu Doma, a następnie odkryć wszystkie jego funkcje, odtwarzając sceny z „Szybkich i wściekłych”.

Cechy modelu Dom’s Dodge Chargera od LEGO Technic:

  • model ma ok. 39 cm długości, 16 cm szerokości i 11 cm wysokości — w sam raz do zabawy w samochodowe pościgi. Gdy ustawisz go na tylnych kołach, będzie świetnym dodatkiem do Twojej kolekcji.
LEGO Technic: Dom's Dodge Charger (The Fast and the Furious)
  • LEGO® Technic pozwala dzieciom poznać radość budowania – pojazdy są świetnie zaprojektowane i mają wyjątkowe funkcje, więc zabawa może trwać jeszcze długo po zakończeniu budowania.

Więcej informacji o tym zestawie znajdziesz na oficjalnych stronach sklepu internetowego LEGO.

[źródło: LEGO Polska]