Co wiemy o ścieżce dźwiękowej gry „Cyberpunk 2077”?

Ścieżka dźwiękowa do gry „Cyberpunk 2077” zawiera utwory od Grimes, Run the Jewels i wiele innych – sprawdź najnowsze informacje na temat muzyki wykorzystanej w grze.

Soundtrack gry Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2020 roku, a podczas The Game Awards CD Projekt Red ujawniło więcej szczegółów na temat innego ważnego obszaru gry: ścieżki dźwiękowej, która będzie czerpać z wielu popularnych gatunków muzycznych takich jak: punk, elektronika, rap, hip-hop i utworów artystów alternatywnych. Wszystko po to, aby oddać i wprowadzić w odpowiedni nastrój świata Cyberpunku.

Zróżnicowany soundtrack jest bardzo ważny w przypadku gry takiej jak Cyberpunk 2077, gdzie każdy dźwięk ma ogromny wpływ na budowanie świata w Night City. Jest również kluczem do zapewnienia rozrywki graczom podczas przestojów – pomyśl o tym, jak krytyczne były stacje radiowe Grand Theft Auto, które przyczyniły się do uprzyjemnienia podróżowania między misjami.

Ścieżka dźwiękowa Cyberpunk będzie prawdopodobnie równie ważna, aby dać graczom czas na wypełnienie czasu podczas zwiedzania Night City. Ze zwiastuna Behind the Music możemy dowiedzieć się jak wygląda lista artystów, których muzyka znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do gry Cyperpunk 2077.

Wśród wymienionych znaleźli się: Run the Jewels, Refused, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy i Tina Guo.

Zwiastun ujawnił również, że Refused będzie specjalnie dostarczać muzykę dla zespołu fantastycznego Samurai, którego wokalistę Johnny’ego Silverhanda zagra Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 zostanie wydany 16 kwietnia 2020 roku i będzie dostępny na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Google Stadia.

Może Ci się spodobać również:

Pierwsze utwory z „Wiedźmina” już na SoundCloudzie!

źródło: The Verge