Poznaj laureatów Apple Design Awards 2019

Oto TOP 9 aplikacji i gier mobilnych na urządzenia z systemem iOS, które w tym roku zostały wyróżnione nagrodą Apple Design Awards 2019.

Laureaci nagród Apple Design Awards 2019

W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. na międzynarodowej konferencji Apple dla deweloperów (WWDC) przyznano Apple Design Award – nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie designu, innowacyjności i technologii, wręczane twórcom aplikacji dostępnych na platformach Apple’a.

Wśród laureatów, jak co roku, znaleźli się programiści z całego świata. Poniżej znajdziesz pełną listę tegorocznych zwycięzców.

Przeczytaj również: Oto zwycięzcy konkursu Apple Design Awards 2018

The Gardens Between (Australia)

Ten tytuł udowadnia, że gry mogą mieć duszę.W tej surrealistycznej łamigłówce rządzisz czasem i decydujesz, w którą stronę płynie. Jednocześnie poznajesz losy pary najlepszych przyjaciół oraz historię ich relacji. Dopracowana w każdym pikselu grafika zachwyca do ostatniej chwili, a fabuła porusza serca graczy z całego świata!

Gra kosztuje 23,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Ordia (Anglia)

Rozgrywana jednym palcem platformówka, która stanowi połączenie prostej rozgrywki, fantastycznej grafiki oraz śmiałego pomysłu. Wcielasz się niej w formę życia, stawiającą pierwsze kroki w prymitywnym i obcym świecie. Przeciągnij, aby wycelować i przeskakuj z kropki na kropkę, omijając przerażające przeszkody. Pamiętaj, że wraz z każdą kolejną rundą liczba utrudnień wzrasta.

Gra kosztuje 18.99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

Flow by Moleskine (Wlochy)

To przydatna aplikacja do sporządzania notatek, która działa fantastycznie, a wygląda jeszcze lepiej. Jest ona naszpikowana licznymi sprytnymi rozwiązaniami. Umożliwia na przykład ukrycie paska narzędzi – dzięki temu widzisz tylko przestrzeń roboczą.

Flow by Moleskine

Ponadto do wyboru masz mnóstwo kolorów pisaków (od szarości po róż) i rodzajów papieru, których nie znajdziesz nawet w profesjonalnej drukarni. Jeśli notatnik chcesz mieć zawsze pod ręką, pobierz tę appkę.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Asphalt 9: Legends (Francja)

Udowadnia, że gry wyścigowe to genialna rozrywka. Już od ponad dekady tytuły z serii Asphalt zapewniają graczom moc rajdowych emocji rodem z konsol. Asphalt 9, tak jak jej poprzedniczki, wciągnie bez reszty zarówno doświadczonych graczy, jak i osoby, które zasiadają za wirtualnym kółkiem po raz pierwszy. A fantastyczna grafika, zawrotna prędkość, dopracowane detale oraz rozgrywką, która w pełni wykorzystuje możliwości najnowszych urządzeń, zagwarantują solidny zastrzyk adrenaliny!

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

Pixelmator Photo (Litwa)

To potężne i intuicyjne narzędzie do obróbki zdjęć. Zarówno użytkownicy rozpoczynający przygodę z edycją fotografii, jak i profesjonaliści mogą w nim eksperymentować do woli – jeśli nie spodoba Ci się wprowadzona zmiana, możesz w każdej chwili ją cofnąć. Pixelmator Photo oferuje narzędzia, które w pełni wykorzystują możliwości iPada, i obsługuje format RAW. A co najlepsze – w aplikacji są dostępne funkcje wykorzystujące uczenie maszynowe, które zostały skalibrowane na podstawie 20 milionów zdjęć.

Pixelmator Photo (iOS)

Aplikacja jest płatna i kosztuje 23,99 zł

Pobierz aplikację w sklepie App Store

ELOH (Austria)

To niecodzienna łamigłówka, w której rozwiązywanie zagadek przyjemnie odpręża. Przemieszczaj kamienne maski, aby skierować kulki do celu. Po drodze będą odbijać się od przeszkód, wydając kojące odgłosy instrumentów perkusyjnych. Choć dzięki ręcznie malowanej grafice i zachwycającym animacjom gra wygląda prosto, wcale taka nie jest. W ELOH czekają na Ciebie liczne poziomy naszpikowane zagadkami. Nasuwająca skojarzenia z naturą ścieżka dźwiękowa błyskawicznie wprowadzi CIe w stan zen.

Aplikacja kosztuje 13,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

Thumper: Pocket Edition (Stany Zjednoczone)

Gra zabierze Cię na przejażdżkę bez trzymanki. Zawrotna prędkość, dynamiczna ścieżka dźwiękowa i grafika wyświetlająca się w 60 klatkach na sekundę gwarantują fantastyczną zabawę! Choć rozgrywka jest prosta – wystarczy stukać w ekran, aby utrzymać metalicznego żuka na błyszczącym torze – neony rodem z lat 80. i elektroniczne buty sprawiają, żet to tytuł jedyny w swoim rodzaju.

Aplikacja kosztuje 23,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

HomeCourt – The Basketball App (Stany Zjednoczone)

Ten tytuł zrewolucjonizował treningi koszykarzy z całego świata. Dzięki wykorzystującemu sztuczną inteligencję systemowi śledzenia rzutów w czasie rzeczywistym, poradom doświadczonych trenerów oraz przejrzystemu interfejsowi HomeCourt stał się podstawowym narzędziem każdego gracza, który  chce udoskonalić swoje umiejętności. Aplikacja ułatwi także nawiązanie kontaktu z trenerami – zarówno pracującymi w Twojej okolicy, jak i oddalonymi o tysiące kilometrów.

Aplikacja jest bezpłatna.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Butterfly iQ – Ultrasound (Stany Zjednoczone)

To nowatorska i przełomowa aplikacja do wykonywania badań USG całego ciała, która została opatrzona znakiem CE oraz pozytywnie zaopiniowana przez amerykańską Agencję Żywności i Leków. PO podłączeniu do iPhone’a lub iPada obsługiwanego urządzenia aplikacja umżliwia wykonywanie badań USG w dowolnym miejscu. Interfejs aplikacji jest niezwykle intuicyjny, dlatego może z niej korzystać każdy – do obsługi wystarczy tylko jedna ręka. Ponadto Butterfly iQ, wyjaśnia wszystko krok po kroku, wykorzystując rzeczywistość rozszerzoną oraz uczenie maszynowe. Wykonywane zdjęcia można przesłać do bezpiecznej chmury i udostępnić lekarzowi lub bliskim.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Niektóre aplikacje nie są dostępne we wszystkich krajach i regionach.

źródło: App Store Polska