Nintendo zaprezentuje w środę „Super Mario Odyssey”

W środę 13 września, podczas specjalnej transmisji online, Nintendo zaprezentuje więcej informacji na temat gry „Super Mario Odyssey”.

Nintendo Direct 13 września 2017 r.

Za dwa dni, podczas 45-minutowrj transmisji internetowej, firma Nintendo przedstawi więcej informacji na temat gry „Super Mario Odyssey” oraz innych nowych tytułów na konsole 3DS i Switch.

Jak widać Apple nie jest jedyną firmą , która będzie miała w tym tygodniu swoje show z nowymi produktami. Nintendo ogłosiło, że w środę o godzinie 18:00 czasu lokalnego będzie transmitować na żywo konferencję Nintendo Direct. Wydarzenie będzie trwało trzy kwadranse i poświęcone będzie głównie na tym, co w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawi się na konsolach Nintendo Switch i Nintendo 3DS.

Według zamieszczonej informacji usłyszymy tez znacznie więcej na temat Super Mario Odyssey, która pojawi się już w przyszłym miesiącu (!!!). W przeciwieństwie do jutrzejszego wydarzenia firmy Apple, możesz byc pewein, że gigant gier wideo nie pokaże nic co będzie kosztować 1000 dolarów!

Super Mario Odyssey - Nintendo

źródło: Engadget, Nintendo