Zobacz nową reklamę iPhone’a pt. „Portrait of Canada”

Firma Apple opublikowała nową reklamę iPhone’a 7 zatytułowaną „A Portrait of Canada” w ramach kampanii „Shot on iPhone”.

Reklama iPhone'a 7 Plus pt. Portrait of Canada

Najnowszy spot reklamowy firmy Apple poświęcony jest oczywiście iPhone’owi 7 i skupia się na krajobrazach Kanady. Jak zwykle jest to stosunkowo krótki klip, trwający około 40 sekund, ale zawiera wiele zdjęć i filmów wykonanych oczywiście za pomocą iPhone’a 7 Plus.

Tym razem docieramy do kanadyjskiego krajobrazu, od naturalnego środowiska po industrialne konstrukcje. Jest też szybka narracja. Zdjęcia zostały zrobione przez Caitlina Cronenberga, a także innych Kanadyjczyków.

Jak można się spodziewać, do wykonania zdjęć i filmów wykorzystano wiele trybów iPhone’a 7 Plus w tym Portrait Mode, z którego Apple jest szczególnie dumne i swoje reklamy skupia głównie wokół tej funkcji. Tryb portretowy pozwala wykonać ciekawe zdjęcia z rozmytym tłem, dzięki czemu fotografowany obiekt lub model są bardziej wyraźne.

Obejrzyj całą reklamę na poniższym wideo:

Jest to szybki i krótki spot, ale bardzo dobrze oddaje moc aparatu w telefonach Apple’a, ale także piękno Kanady i jej mieszkańców. Jeśli masz iPhone’a 7 Plus, to jak często korzystasz z funkcji trybu portretowego?