Prześwietlamy ofertę nju mobile na kartę

Sprawdzamy ofertę na kartę nju mobile, ile kosztuje utrzymanie numeru i korzystanie z internetu mobilnego, rozmów i SMS-ów?

Nju mobile na kartę - oferta na wypasie

Usługa telekomunikacyjna na kartę nju mobile to lifestyle’owa marka sieci Orange (MNO, z ang. Mobile Network Operator), która została uruchomiona w kwietniu 2013 r. Oferta przeznaczona jest głównie dla młodych użytkowników telefonów komórkowych, którzy cenią sobie niezależność, wygodę i niską cenę za utrzymanie numeru komórkowego.

Marka nju mobile kojarzone jest z żółtym brand hero przypominającym Mr. Pipika, który w oryginale był zielony. Polacy porównują jednak tę postać do ziemniaka, gąbki lub cytryny. Charakterystyczny głos tej postaci na pewno nie jest Wam obcy, a od początku istnienia kampanie utrzymane są w tej samej rysunkowej stylistyce, z przymrużeniem oka.

Nju mobile oferuje usługi w formie prepaid oraz pakiety abonamentowe. Dzisiaj przyjrzymy się jednak tylko ofercie na kartę, która nie wymaga podpisywania żadnej umowy. Jedyne co należy zrobić to zarejestrować numer i doładować konto.

Jak zacząć korzystać z usług w nju mobile?

Uniwersalną kartę SIM (standardową, micro lub nano) w nju mobile można kupić online na stronie operatora, kiosku lub dowolnym sklepie oferującym w sprzedaży karty SIM. Numer na kartę trzeba koniecznie zarejestrować, aby można było z niego korzystać.

Jak zarejestrować numer na kartę?

Można to zrobić SMS-em, jeśli masz nju z rachunkiem lub zarejestrowany numer w nju na kartę. Inna opcją jest rejestracja online przez bankowość internetową ING Banku lub Banku Millennium. Zawsze można dokonać rejestracji w wybranym punkcie lub podczas wizyty listonosza.

Za rejestrację numeru i wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny można otrzymać dodatkowy bonus 100 GB na transfer danych przez 30 dni kalendarzowych. Szczegółowy opis wszystkich powyższych opcji znajdziesz na stronie operatora.

Ile kosztują rozmowy, SMS-y i internet w nju mobile na kartę?

Startery

W sieci można zakupić starter z kartą SIM o wartości 4, 5 lub 20 zł. Kwota znajdująca się na starterze może być wykorzystana na wszystkie usługi dostępne w ofercie przez 31 dni od aktywacji startera. Z usług o podwyższonej opłacie można korzystać dopiero wtedy, gdy wartość Twoich doładowań osiągnie kwotę przynajmniej 10 zł. Po pierwszym doładowaniu konto i środki na nim zgromadzone będą ważne bezterminowo w ramach promocji po wieki.

W ramach promocji dostępny jest bezpłatny starter 2 GB, który można otrzymać w prezencie w ramach różnych promocji. Na starterze znajduje się pakiet 2 GB do wykorzystania na internet w kraju przez 31 dni od momentu aktywacji startera. Dodatkowo, do każdego z dziesięciu pierwszych doładowań na kwotę min. 25 zł dodawane jest  2 GB extra na 31 dni. Ten starter można doładować tak, jak standardowe startery i można włączyć na nim wszystkie usługi dostępne w nju na kartę.

Cennik w nju na kartę

Nju na kartę - cennik i oferta

Zaznaczone w tabeli usługi na niebiesko są bezpłatne, komórki na białym tle są dodatkowo płatne. Są to maksymalne ceny, które możesz zapłacisz w ramach danej usługi: miesięcznej lub dziennej. Oczywiście jeżeli nie skorzystasz z rozmów, SMS-ów lub MMS-ów lub internetu mobilnego to płacisz mniej. Ceny nie dotyczą połączeń, SMS-ów, MMS-ów na numery o podwyższonej opłacie (w tym infolinie) oraz połączeń na numery zagraniczne i w roamingu.

W nju na kartę masz minutę za 19 groszy, SMS-a za 9 groszy, MMS-a za 19 groszy do wszystkich sieci oraz 1 MB za 19 groszy.

Usługi miesięczne – „Wszystko komórkowe” i „MIESIO 19”

  • Wszystko komórkowe – w ramach tej opcji płacisz maksymalnie 29 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy SMS-y i MMS-y oraz pakiet 10 GB danych na transfer danych internetu mobilnego. Jeżeli chcielibyście wykonywać rozmowy na numery stacjonarne, należy doliczyć maksymalnie 10 zł.
  • MIESIO 19 Z usługą „miesio 19” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 19 zł za nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi (połączenia krajowe). Możesz korzystać też z rozmów na numery stacjonarne za dodatkowe 10 zł maksymalnie, SMS-y i MMS-y – dodatkowo max. 9 zł, internet 3 GB – dodatkowo max. 19 zł.

UWAGA! Kwoty nie są pobierane z góry – płacisz tylko za to, z czego w danym miesiącu korzystasz. Usługę można włączyć, gdy numer w nju na kartę jest już aktywny. Za usługę nie są pobierane opłaty abonamentowe. Usługę wystarczy włączyć raz. W każdym momencie możesz zmienić zdanie i wyłączyć jedną usługę i włączyć inną.

Usługi dzienne – „Wszystko komórkowe”, „Do komórkowych” i „Nju do wszystkich”

  • Wszystko komórkowe dzienne to nielimitowane rozmowy do komórkowych, SMS-y i MMS-y oraz 250 MB internetu za max. 1,20 zł w danym dniu.  W usłudze „wszystko komórkowe dziennie” w danym dniu nie zapłacisz więcej niż 1,20 zł za nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi, SMS-y i MMS-y oraz 250 MB internetu (dotyczy połączeń w kraju). Kwota 1,20 zł nie jest pobierana z góry – do jej osiągnięcia – płacisz tylko za to, z czego w danym dniu korzystasz. Jeśli jej nie wykorzystasz to nie płacisz.
  • Do komórkowych dzienne to nielimitowane rozmowy do komórkowych za maksymalnie 0,99 zł w danym dniu. W ramach usługi w danym dniu nie zapłacisz więcej niż 0,99 zł za: nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi wykonywanymi w Polsce. Kwota 0,99 zł nie jest pobierana z góry, do jej osiągnięcia płacisz tylko za zrealizowane połączenia na numery komórkowe.
  • Nju do wszystkich dziennie to nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 100 MB internetu za maksymalnie 2 zł w danym dniu. Oznacza to, że nie zapłacisz więcej niż 2 zł za nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, SMS-y i 100 MB internetu. Kwota 2 zł nie jest pobierana z góry.

Połączenia krajowe poza usługą są rozliczne dodatkowo, zgodnie z cennikiem. Aktywacja usług dziennych kosztuje dodatkowo 6 zł.

Szczegóły o ofercie na kartę znajdziesz na stronie operatora.

Ceny doładowań i ważność konta

W nju na kartę już po pierwszym doładowaniu konto jest ważne po wieki. W promocji „po wieki” konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na otrzymane SMS-y utrzymaniowe. Promocja włącza się automatycznie. Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania. Więcej przeczytasz w regulaminie promocji.

Cennik doładowań:

Cennik doładowań w nju mobile na kartę i ważność konta
Cennik doładowań i ważność konta

Podsumowanie

Oferta nju mobile na kartę skierowana jest głównie do osób młodych (ale nie tylko). Wszyscy, którzy lubią kontrolować swoje wydatki mogą wybrać jedną z elastycznych opcji płacenia za wykorzystanie środków, a bezterminowa ważność konta po doładowaniu daje komfort nie martwienia się o to, że przepadną przedpłacone środki.

Więcej informacji znajdziesz na www.njumobile.pl

źródło: artykuł sponsorowany