Netflix VR na Daydream dostępny w sklepie Google Play

Aplikacja Netflix VR na platformę Daydream jest teraz dostępna do pobrania ze sklepu z aplikacjami mobilnymi Google Play.

Netflix VR na Daydream dostępny w sklepie Google Play

Google sukcesywnie dodaje kolejne interesujące aplikacje i materiały do ​​swojej nowej platformy wirtualnej rzeczywistości. Zawartość nie jest już ograniczona tylko do gier i wideo 360 stopni. Podążając śladami HBO i Hulu, Netflix udostępnił swoją aplikację Netflix VR dla posiadaczy smartfonów Pixel i zestawu Daydream View.

Aplikacja jest już dostępna do pobrania w sklepie Google Play, ale niestety nie jest kompatybilna z innymi platformami niż Daydream – sorry właściciele Gear VR…

Netflix VR oferuje w tej chwili mniej więcej to samo, co zwykła aplikacja mobilna Netflix na Android TV, z wyjątkiem gigantycznego wirtualnego ekranu i cyfrowego pokoju kinowego. Poprzez aplikację mamy dostęp do całej zawartości internetowego serwisu telewizyjnego Netflix.

Niestety nie posiadał smartfona Pixel ani Pixel XL oraz dostępu do Daydream View, dlatego ie jestem w stanie podzielić się wrażeniami, ale wierzę, że całość została dobrze dopracowana.

Netflix VR na Daydream w sklepie Google Play

W przeciwieństwie do Hulu, Netflix VR to samodzielna aplikacja oferująca dokładnie to samo co mobilna aplikacja na smartfony. Naturalnie, do korzystania z serwisu i aplikacji na Daydreamie również trzeba wykupić abonament lub skorzystać z darmowej wersji próbnej.

Netflix VR pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play, klikając na poniższy przycisk:

źródło: Adnroid Police via Netflix