a2mobile – nowa marka prepaid sieci Aero2

Dzisiaj wystartowała nowa sieć komórkowa a2mobile oferująca pakiety prepaid na rozmowy SMS-y i internet mobilny – zobacz, jak wygląda cennik?

a2mobile - nowa sieć komórkowa prepaid od Aero2 (BDI)

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Aero2 (BDI) zaprezentowało nową markę a2mobile – w rzeczywistości jest to kolejna na polskim rynku budżetowa oferta prepaid z pakietami danych, minut na rozmowy głosowe i SMS-y.

Firma Aero2 wprowadziła w 2011 roku bezpłatny dostęp do internetu (BDI), a niespełna 3 lata później komercyjną ofertę z szybszymi pakietami danych. W 2016 roku firma wkracza na rynek rozmów głosowych uruchamiając nową markę a2mobile, która skierowana jest głównie do młodzieży – wskazuje na to sposób komunikacji, język i prosta tania oferta.

W informacji prasowej czytamy: a2mobile to nowa marka na rynku usług komórkowych, która od dziś wyznacza nowy standard i nową jakość głosowych usług na kartę! Najdłuższa ważność konta oraz największy i najlepszy zasięg! Duże pakiety internetowe! Zdalna rejestracja i dostawa startera do domu klienta! I jako pierwsza w Polsce włącza WiFi Calling – również w roamingu! 99% mieszkańców Polski jest objętych zasięgiem technologii HSPA+, a blisko 97% jest w zasięgu sieci LTE.

logo a2mobile
logo A2 mobile

Do stworzenia nowej marki prepaid skłoniły nas dwie rzeczy: po pierwsze obecna sytuacja na rynku, gdzie nie ma już marki, która kreowałaby nowe wyzwania dla branży, a po drugie sprzyja nam tzw. ustawa antyterrorystyczna, która bez wątpienia stała się pewnym katalizatorem dla zmian na rynku prepaid. Innymi słowy wiele czynników sprzyja naszemu planowi. – mówi Piotr Janik, Członek Zarządu Aero 2.

a2mobile – ile kosztują rozmowy, SMS-y i pakiety danych – cennik?

a2mobile ma być rewolucją usług głosowych w formule prepaid, przyjrzyjmy się zatem jak wygląda cennik operatora:

  • zawsze najtaniej – pakiet usług już nawet za 8 zł i 0,18 zł, czyli najniższa na rynku prepaid
  • podstawowa stawka 0,18 zł za minutę, SMS-a i MB,
  • najdłuższa ważność konta – każde doładowanie przedłuża ważność konta i środków na nim zgromadzonych o 2 lata,
  • pakiet podstawowy co 31 dni,
  • atrakcyjne pakiety dodatkowe – dodatkowe 5 GB oraz rozmowy na komórki i smsy bez limitu + 100 minut na stacjonarne, zdalny zakup i rejestracja startera.

I dodatkowo jako pierwsza sieć w Polsce startuje z Wi-Fi Calling:

  • zasięg wszędzie gdzie jest HSPA+ i LTE, a do tego Wi-Fi Calling, w tym również w roamingu w krajach Unii Europejskiej,
  • każdy klient a2mobile dostaje też WiFi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów wszędzie tam gdzie jest dostępna sie Wi-Fi. Wystarczy jedynie na telefon z system Android pobrać odpowiednią aplikację z Google Play, a korzystanie z usługi jest rozliczane według posiadanego pakietu, a za rozmowy na terenie całej Unii Europejskiej płaci się tak jak w Polsce.

a2mobile jest dla każdego kto ceni jakość i wystarczy, że ma dostęp do internetu! Starter można kupić przez stronę internetową, a dostarczany on jest przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera, wynosząca 8 zł, zawiera bezpłatną dostawę kurierem oraz 8 zł na usługi.

Ceny pakietów Suty, Obfity i Zacny i parametry:

SUTY 25 złOBFITY 19 złZACNY 8 zł
internet10 GB LTE5 GB LTE300 MB LTE
SMS-y w siecibez limitubez limitubez limitu
SMS-y poza sieciąbez limitu100 SMS-ów50 SMS-ów
min połączenia z kom. w siecibez limitubez limitubez limitu
min połączenia z kom. poza sieciąbez limitu100 minut50 minut
min na stacjonarne100 minut100 minut50 minut
Wi-Fi Callingtaktaktak
Pakiety A2mobile - cennik
Pakiety A2mobile – cennik

Więcej znajdziesz na stronie internetowej operatora.

źródło: informacja prasowa