Oto RE – rewolucyjnie mała kamera od HTC

Niezwykle zabawne i niezwykle łatwe nagrywanie nową kamerą RE od HTC.

RE camera od HTC

HTC wyprodukowało nowy gadżet do nagrywania filmów wideo – kamerę RE – rewolucyjnie małą kamerą sterowaną smartfonem. Sterowanie za pomocą jednego przycisku pozwala zrobić zdjęcie lub nagrać film wideo. do zdjęć lub filmów wideo, nawet w zwolnionym tempie.

Obsługiwana jedną ręką kamera automatycznie łączy się ze smartfonem, a nagrywany materiał strumieniowany jest do urządzenia.

RE by HTC – Double Exposure Event – film promujący

Intuicyjna obsługa

Zaprojektowana, aby idealnie pasowała do ​​dłoni. Urządzenie jest wodoodporne, dzięki czemu bez problemu można nagrywać filmy pod wodą, w deszczu, gdzie tylko chcecie.

Funkcje wideo

Przechwytywanie poklatkowe po naciśnięciu jednego przycisku, lub oglądanie nagranego materiału w zwolnionym tempie. Ograniczeniem tej małej kamery jest jedynie Twoja wyobraźnia.

Natychmiastowe strumieniowanie i zapis w chmurze

Kamera RE od HTC bez problemu łączy się ze smartfonem działającym pod systemem iOS lub Android. Producent przygotował specjalne aplikacje mobilne do obsługi kamery RE. Wkrótce udostępniona zostanie również chmura do robienia kopii zapasowych filmów i zdjęć, dzięki czemu będzie można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia.

Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, podobnie jak data premiery sprzedaży w Polsce.

Kamera RE od HTC
Kamera RE od HTC

Przykładowe filmy nagrane kamerą RE

http://youtu.be/fJTelkAdOB0?list=UUgdSZmjyRceoEzhM4S30Xaw

Więcej o nowym gadżecie HTC znajdziecie tutaj.