Samsung zaprasza na premierę Galaxy Note 4 już 3 września?

Samsung rozesłał zaproszenie na wrześniowe targi IFA 2014. Bardzo prawdopodobne, że wtedy zobaczymy nowego Galaxy Note 4.

Następna wielka rzecz od Samsunga już wkrótce. Firma wysłała zaproszenie na swoją imprezę na targach IFA 2014 w Berlinie. Pokaz rozpocznie się 3 września o godzinie 14.00.

Czego możemy się spodziewać?

Chociaż Samsung nic nie wspomina o Galaxy Note 4, to tradycyjnie przed IFA możemy spodziewać się oficjalnej odsłony nowego phabletu. Prawdopodobnie w tym roku Samsung postąpi podobnie. Czego możemy się spodziewać po Galaxy Note 4? Pogłoski wokół specyfikacji nowego urządzenia mobilnego Samsunga są następujące: 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD (1440 x 2560 pikseli), procesor Snapdragon System 805 (model z Exynos 5433 na niektórych rynkach), 3 GB pamięci RAM, 16-megapikselowy aparat Sony IMX240 z optyczną stabilizacją obrazu, czujnikiem ultrafioletu i z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie.

Nowy Galaxy Note 4 może być tylko przedsmakiem tego, co Samsung pokaże w tym roku. W sieci głośno było o metalowym smartfonie tzw. Galaxy Alpha oraz innych urządzeniach typu smartwatch. Mówi się  także, że zobaczymy coś z nowej generacji elastycznych wyświetlaczy, ale to mało prawdopodobne. Na szczęście już za niespełna miesiąc dowiemy się co na pewno Samsung pokaże na targach IFA 2014.

Zaproszenie na IFA 2014 - Samsung Galaxy Note 4

źródło: Cult of Android: Samsung issues invites for possible Galaxy Note 4 event on September 3, phoneArena: Samsung sends press invites for Galaxy Note 4 UNPACKED 2014 event: to be held on September 3rd, SamMobile