#GIGAHeyah – diabelsko kusząca oferta internetu na kartę

Od 21 października czerwona łapka znów zaczepnie macha do klientów „Heyah na kartę”, kusząc nową ofertą internetu #GIGAHeyah.

#GIGAHeyah

Od teraz każdy, komu potrzeba solidnej dawki internetu, w „Heyah na kartę” za 39 zł dostanie 100 GB i dwa miesiące świętego spokoju. W życiu formalności i terminów bywa aż nadto – od deadline’ów na oddanie prac po ćwiczenia, które zaczynają się już o 8 rano. Dlatego w #GIGAHeyah użytkownicy doładowują konto raz na 2 miesiące, aby potem skupić się na tym, co najważniejsze, czyli po prostu… świętym spokoju.

Sprawdź także nasz ranking internetu mobilnego na kartę.

Jak to dokładnie działa #GIGAHeyah?

Ofertę można zamówić online na sklep.heyah.pl w cenie 39 zł. Gdy starter dotrze do adresata lub adresatki, wystarczy umieścić go w dowolnym urządzeniu – może to być router, smartfon, tablet lub każdy inny sprzęt elektroniczny. I gotowe!

Oferta aktywuje się sama po włożeniu karty do środka i od razu można z niej korzystać na terenie Polski. W kwocie 39 zł posiadacz lub posiadaczka #GIGAHeyah otrzymuje 100 GB na 60 dni, czyli 50 GB na 30 dni, a potem… kolejne 50 GB na kolejne 30 dni. Po tym czasie klient może doładować konto kwotą 39 zł na dwa miesiące, aby dopasować usługę do swoich potrzeb i planów. Może to zrobić wygodnie przez aplikację „Moja Heyah” lub stronę doladuj.heyah.pl, gdzie powyżej 25 zł doliczany jest dodatkowy,10-procentowy bonus od kwoty doładowania.

Trzecim rozwiązaniem jest zasilenie karty z konta bankowego, w punktach sprzedaży T‑Mobile, kioskach i na stacjach benzynowych. Co ważne, jeśli limit 100 GB w międzyczasie się wyczerpie, klient bez problemu może kupić dodatkowy pakiet za niewielką kwotę. I tak, już za 5 zł można skorzystać z pakietu 10 GB, a za 10 zł z pakiet aż 20 GB.

Dzięki swojej prostej i elastycznej konstrukcji, pozwalającej załatwić wszystko online, zabrać dodatkowy internet ze sobą w różne miejsca oraz umieścić kartę w dowolnym urządzeniu #GIGAHeyah świetnie może się sprawdzić podczas zdalnego lub hybrydowego nauczania, na które decyduje się większość uczelni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie heyah.pl/gigaheyah.