W piątek po Warszawie będzie jeździł uberVINTAGE

Już dzisiaj, w piątek 22 grudnia 2017 r., użytkownicy aplikacji Uber w Warszawie, będą mogli zamówić przejazd zabytkowym samochodem, dzięki akcji uberVINTAGE.

uberVINTAGE

Wszyscy, którzy chcieliby przejechać się zabytkowym autem na żółtych tablicach rejestracyjnych, mogą w najbliższy piątek (22 grudnia) w Warszawie, pomiędzy 12.00 a 15.00, przenieś się w czasie i skorzystać z usługi uberVINTAGE.

Aby zamówić przejazd uberVINTAGE należy mieć zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację mobilną Uber. Następnie należy wprowadzić dowolne miejsce docelowe podróży i uzupełnić miejsce odbioru przez kierowcę.

Po przesunięciu paska na dole ekranu w prawo trzeba wybrać ikoną VINTAGE i potwierdzić zamówienie.  Jeśli zabytkowe auto będzie dostępne, zostaniesz połączony z kierowcą, który zabierze Cię w krótką podróż (około 10 minut) i odwiezie Cię do miejsca, z którego przejazd był zamawiany. Za przejazd zapłacisz 10 zł, a w aucie będzie na Ciebie czekał świąteczny upominek od Ubera i Karmello.

Zobacz również: uberHELIKOPTER zaczyna latać w Polsce!

Ważne jest to, że w akcji będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba pasażerów – 120 osób wraz z jedną osobątowarzyszącą (w sumie ok. 240 osób). Jak zwykle podczas akcji specjalnych Uber spodziewa się dużego zainteresowania. Należy pamiętać, że współpasażer musi być obecny wraz z Tobą podczas przyjazdu kierowcy.

UberVintage w Warszawie - aplikacja amobilna

Zabytkowe auto w Uberze będzie można zamówić w jednej z dwóch lokalizacji: w okolicach Śródmieścia (strefa ograniczona Ogrodem Krasińskich ↔ Politechnika Warszawska ↔ Okopowa ↔ Wisła) albo na terenie „Mordoru”.

Dostępność będzie ograniczona – na czas akcji w aplikacji będzie 10 aut – jeżeli nie uda Ci się zamówić za pierwszym razem spróbuj ponownie za chwilę.

Nie masz jeszcze Ubera?

Czas założyć konto! Zapisz się do aplikacji z kodem 2vouk i odbierz zniżkę na pierwszy darmowy przejazd lub skorzystaj z tego linka do rejestracji konta: uber.com/invite/2vouk

źródło: Uber